זכייה חמישית בגביע המדינה בכדורמים לזבולון וליקנעם

הפועל גוש זבולון
הפועל גוש זבולון | גלעד קוולרצ'יק

יותר מאלף צופים ראו את הפועל גוש זבולון גברים מנצחת 12:13 את אסא ת"א ואת הפועל יקנעם נשים גוברת 16:17 על הפועל פתח תקוה. שונית סטרוגו וג'רמי דייבי נבחרו ל-MVP

(גודל טקסט)

חשמל היה באוויר כשיקנעם, האלופה המכהנת בנשים, מחקה פיגור של 4 שערים מול סגנית האלופה ומחזיקת הגביע הפועל פתח תקוה, עם שער שוויון של מאי רגב בת ה-18 ארבע שניות מהסיום 13-13 (5-5, 2-1, 2-3, 4-4). בדיוק כמו בגמר 2019 הלכו הקבוצות לפנדלים אלא שהפעם היתה ידה של יקנעם על העליונה והיא ניצחה 16-17 (3-4 בפנדלים) עם שער ניצחון של דר מנקרמן בת ה-16.

קפטנית יקנעם, שונית סטרוגו, לא רק שפיצתה על החמצת הפנדל בהפסד לפתח תקוה בגמר השנה שעברה, והבקיעה הפעם בדו-קרב הפנדלים, סיימה את המשחק כמצטיינת עם 6 שערים ואמרה: "מה שלא עשינו כל העונה עשינו היום סוף סוף. הוכחנו שהכל בראש והאמנו גם כשהיינו בפיגור". בן זוגה והמאמן מילוש ברדיץ הסרבי: "אני שמח בשביל הצעירות שלנו ובשביל שונית הוותיקה על כך שהן הוכיחו כי יקנעם היא הקבוצה הטובה בישראל".


מחזיקת הגביע. הפועל יקנעם (גלעד קוולרצ'יק)


פיצתה על החמצת הפנדל. שונית סטרוגו (גלעד קוולרצ'יק)

גם גמר הגברים היה צמוד אבל אסא תל אביב לא הצליחה להשוות בשניות הסיום והדאבליסטית מקיבוצי העמק ניצחה 12-13 (3-5, 3-1, 4-5, 2-2). ג'רמי דייבי, זר בעל אזרחות של ניו זילנד ואוסטרליה, היה המצטיין עם 4 שערים: "דבקנו בתכנית המשחק של המאמן מתחילת המשחק וניצחנו בכל קרבות ההגנה. אני מקדיש את הניצחון לקהילה הנהדרת של גוש זבולון והקיבוץ הנהדר בו אני גר, רמת יוחנן".

המאמן והמנהל המקצועי של המועדון טל גרודמן: "שני הגביעים בהם זכינו הערב, בוגרים ונערים, מוכיחים כי העבודה הקשה משתלמת. קצת חששנו כי אסא סיימה אתנו בתיקו אצלנו בליגה ואכן היה גמר קשה אבל הוכח שוב כי גביע לוקחים עם כל הלב והנשמה".


גם הגמר בגברים היה צמוד. שחקני הפועל גוש זבולון מניפים גביע חמישי (גלעד קוולרצ'יק)
כיכב עם ארבעה שערים. ג'רמי דייבי (גלעד קוולרצ'יק)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי