העברת ענק: אלכסיי שבד חתם בצסק"א מוסקבה

אלכסיי שבד, אנדריי ואטוטין | צסק"א מוסקבה, הטוויטר הרשמי

כוכב חימקי מוסקבה בשש השנים האחרונות חצה את הכביש ושב לקדנציה שנייה באדום: "שמח לחזור למועדון החזק באירופה". איטודיס: "דיברנו איתו והוא מבין מה המשמעות של לשחק לצד שחקנים שהביאו הרבה תארים"

(גודל טקסט)

העברת ענק בכדורסל האירופאי: צסק"א מוסקבה הודיעה על החתמתו לעונה אחת של אלכסיי שבד, מלך סלי היורוליג בעונה החולפת. שבד בן ה-32 משחק בחימקי מאז 2015, אז חזר לרוסיה אחרי שלוש שנים ב-NBA. הוא אמנם קלע כמעט 20 נקודות למשחק בעונה שעברה ביחד עם 7.7 אסיסטים, אך חימקי יחד איתו התרסקה ביורוליג ואיבדה את כל נכסיה. שבד שב לצסק"א, הקבוצה בה עשה את הפריצה הגדולה, בשורותיה שיחק בין 2006-2012.

"אני מאוד שמח לחזור הביתה למועדון הכי חזק באירופה", אמר שבד אחרי החתמתו, "אני מקווה שנוציא את המקסימום מהסגל הזה ונביא תוצאות. נעבוד קשה בשביל זה. אני כבר רוצה לחזור לפרקט וללבוש את המדים של צסק"א".

דימיטריס איטודיס, המאמן היווני שהחליט להמר על שבד, כישרון אדיר אבל שחקן די סוליסטי, אמר: "דיברנו כמה פעמים עם שבד, הוא הביע תשוקה ורצון להגיע לכאן ולעזוב לקבוצה לזכות בעוד תארים ולשחק כדורסל טוב. אלכסיי מבין מה המשמעות של לשחק במועדון הזה ולשחק לצד שחקנים שהביאו הרבה תארים".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי