יוסטון רוקטס צפויה להודיע על סטיבן סילאס כמאמנה החדש

סטיבן סילאס
סטיבן סילאס | Glenn James/NBAE via Getty Images

אחרי ארבע שנים בהובלת מייק דאנתוני, עוזר המאמן של ריק קרלייל בדאלאס בשנתיים האחרונות צפוי לקבל את הקרדיט מהג'נרל מנג'ר החדש, רפאל סטון. זו תהיה הקבוצה הראשונה שהוא ידריך ב-NBA לאחר 20 שנה במקצוע

קבוצות: יוסטון רוקטס

יוסטון רוקטס צפויה להודיע בקרוב על מינויו של סטיבן סילאס כמאמנה החדש, כך פורסם הלילה (בין רביעי לחמישי) ב-ESPN. סילאס יגיע במקומו של מייק ד'אנתוני, שעזב את הקבוצה בחודש שעבר אחרי ארבע עונות.

מדובר בבחירה די מפתיעה מצד הרוקטס, לאור העובדה שסילאס בן ה-47, על אף ניסיון של 20 שנה באימון, שימש תמיד כעוזר מאמן. הוא החל את דרכו בשנת 2000 בשארלוט הורנטס כעוזר מאמן לצד אביו, שחקן העבר פול סילאס. מאז הוא גם עבד, בין השאר, בקליבלנד, גולדן סטייט, שב לשארלוט ובשנתיים האחרונות היה עוזרו של ריק קרלייל בדאלאס מאבריקס. כעת הוא יזכה למשרת אימון ראשונה ב-NBA.

סילאס מונה לאור יחסיו הטובים עם המאמנים איתם עבד ובשל העובדה שעבד עם מספר כוכבי NBA ובהם סטף קרי, לוקה דונצ'יץ' ואחרים, מה שבוודאי יתרום לצמד הכוכבים ג'יימס הארדן וראסל ווסטברוק.

זהו למעשה המינוי הראשון של הג'נרל מנג'רל החדש רפאל סטון, שמחליף בתפקיד את דריל מורי שעזב גם הוא בחודש שעבר לאחר ההפסד לאלופה לוס אנג'לס לייקרס בסיבוב השני בפלייאוף.

סטיבן סילאס עם לוקה דונצ'יץ'
סטיבן סילאס עם לוקה דונצ'יץ' | Ronald Martinez/Getty Images

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי