הסודות נחשפים: דוראנט וגרין חזרו לעימות המפורסם ביניהם

דריימונד גרין, קווין דוראנט | Lachlan Cunningham/Getty Images

שחקן הווריירס התארח בפודקאסט של כוכב ברוקלין והשניים נזכרו בוויכוח החריף בתקופתם בגולדן סטייט: "התכוונתי למסור לך את הכדור אם לא היית מתבכיין! כל מה שהיית צריך לעשות זה לרוץ!", אמר הפורוורד ל-KD

רבות דובר ונכתב על היחסים בין קווין דוראנט לדריימונד גרין בתקופתם המשותפת בגולדן סטייט ווריירס. מצד אחד, גרין נודע כאחד הגורמים העיקריים שעזרו לשכנע את KD להצטרף לקבוצה, אך מנגד, עימות חריף ביניהם בתחילת עונתו האחרונה של דוראנט בגולדן סטייט, עורר לא מעט ספקולציות על "דם רע". היום (חמישי) גרין התארח בפודקאסט של דוראנט והשניים שפכו אור על אותו אירוע.

כזכור, הוויכוח הסוער פרץ במהלך משחק נגד לוס אנג'לס קליפרס בתחילתה של עונת 2018/19. כשלוח התוצאות הראה שוויון ונותרו שניות ספורות לסיום, גרין עבר את כל המגרש בכדרור בזמן שדוראנט קרא לו למסור, ואיבד את הכדור. המשחק נגרר להארכה ובהפסקה שלאחר הרבע הרביעי, השניים הטיחו טענות קשות האחד בשני, כאשר חבריהם לקבוצה נאלצו להפריד בשלב מסוים. העימות היווה סנונית ראשונה לשמועות על כך שדוראנט עתיד לעזוב את הקבוצה, דבר שאכן קרה בקיץ 2019 כשהפורוורד חתם בברוקלין נטס.

"ניסיתי למסור והקפצתי לעצמי את הכדור על הרגל תוך כדי. משם הכל הידרדר", סיפר גרין, שגילה כי אחרי שדוראנט צעק עליו על כך שלא מסר, הוא ענה: "היי, יא בן ז***! אני התכוונתי למסור לך את הכדור אם לא היית מתבכיין!". שחקן הווריירס גם ציין כי "אף אחד לא אמר כלום לדוראנט. כל מה שהוא היה צריך לעשות זה לרוץ והייתי מוסר לו את הכדור המז**ן!". דוראנט, שאישר את הסיפור של חברו ובכך הבהיר כי למרות אותו אירוע היחסים בין השניים טובים, אמר: "אני רציתי את הרגע. דריימונד ראה את זה בצורה שונה, על זה היה הוויכוח".

בנוסף, גרין התייחס לשמועות לפיהן אחרי ההפסד 4:3 לקליבלנד קבאלירס בסדרת הגמר ב-2016, הוא התקשר ל-GM בוב מאיירס בבכי כשהוא יושב ברכבו בחניון של ה"אורקל ארנה", והפציר בו להחתים את דוראנט, שהיה אז שחקן חופשי: "כולם הוסיפו לזה מרכיב תיאטרלי כדי לעשות מזה סרט. אנשים רוצים לייצר ח*א בשביל הטלוויזיה, אז הם פשוט מתחילים להוסיף דברים. לא הייתה לי שום כוונה להילחם בזה".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי