וושינגטון לא רוצה לסכן את אבדיה בליגת הקיץ, מחמאות למדר בבוסטון

דני אבדיה | Alex Menendez/Getty Images

בארצות הברית העריכו שהוויזארדס ינקטו באמצעי זהירות עד פתיחת העונה, המנהל המקצועי אמר: "נראה איך הוא ירגיש, מעדיף שהוא יהיה בריא ב-100 אחוז". הסלטיקס מתלהבים מהגארד: "שיפר את כל מה שרצינו שישפר"

כשבועיים לפני ליגת הקיץ, טרם התברר רשמית האם דני אבדיה יקח חלק במשחקים במדי וושינגטון וויזארדס. עם זאת, הערב (רביעי) קיבלנו ככל הנראה רמז עבה לכך שהוא לא ישתתף ליחזור למגרשים רק עם פתיחת עונת ה-NBA.

בארצות הברית העריכו אמש כי שחקן וושינגטון ככל הנראה לא ייקח חלק בליגת הקיץ. הישראלי של הוויזארדס אמנם קיבל אישור מהצוות הרפואי לחזור בשבועות הקרובים לאימונים מלאים לראשונה מאז הפציעה שספג ברגלו באפריל האחרון, אולם וושינגטון ככל הנראה תנקוט באמצעי זהירות עד פתיחת העונה.

"דני קיבל אישור לחזור לפרקט, נשלב אותו בתוך שבוע-שבועיים", אמר המנהל המקצועי טומי שפרד. "עוד לא נחליט לגביו, נראה איך הוא ירגיש. אני מעדיף שהוא יהיה בריא ב-100 אחוז, דיברנו על לשלב אותו בליגת הקיץ אבל אנחנו לא רוצים שתהיה נסיגה. מעדיפים שיהיה כשיר לפתיחת העונה".

שפרד אף הבהיר כי בראדלי ביל לא ביקש לעזוב בטרייד, בניגוד לשמועות בארצות הברית: "רוב השחקנים החופשיים רוצים לשחק איתו ועם ראסל ווסטברוק בוושינגטון. כל מה שאתם שומעים מבחוץ הוא פשוט רעשי רקע".

דני אבדיה | Julio Aguilar/Getty Images

מנגד, ים מדר אמור להתחיל את דרכו בליגת הקיץ עם בוסטון בעוד כשבועיים. הרכז הישראלי הצעיר זכה הערב (רביעי) למחמאות מצד אוסטין איינג', מאנשי הפיתוח של הסלטיקס וגם בנו של שחקן העבר האגדי ומי שעד לא מזמן היה האיש החזק במועדון דני איינג'. "הוא שיפר כל מה שרצינו שישפר", אמר איינג', ששימש בעבר כסקאוט ולאחרונה ביסס את מעמדו כחלק מהצוות הניהולי של הסלטיקס.

"נראה מה צופן לו העתיד", הוסיף איינג', "הוא נהדר, היתה לו שנה נהדרת. היינו בקשר איתו ועם הסביבה שלו למשך כל התהליך הזה".

בינתיים, ב"את'לטיק" ניסו לצפות מה בוסטון תעשה עם הבחירה ה-45 שלה בדראפט הקרוב, וגם שם הוזכר מדר. "יש לו כישרון ללחוץ גארדים על כל המגרש ולהיכנס למרחב הכדרור שלהם עם הידיים הזריזות שלו. אבל הוא עדיין צריך להתחזק מאוד כדי להיות נוכחות אמיתית שתתמודד עם מובילי הכדור של ה-NBA".

ים מדר | אודי ציטיאט

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי