דיווח: הארי קיין גמר את העונה, בספק גם למונדיאל

בורנמות' - טוטנהאם 4:1
החלוץ נפצע בקרסול ימין בפעם השלישית והוא אמור לשוב ימים ספורים לפני פתיחתו של גביע העולם שייערך בקיץ ברוסיה. טוטנהאם תצטרך להסתדר בלעדיו במאבקי הליגה והגביע. צפו בפציעה
מכה קשה מאוד לטוטנהאם ולנבחרת אנגליה. על פי מספר דיווחים, הארי קיין גמר את העונה לאחר שנפצע במשחק הליגה מול בורנמות' והוא נמצא בספק גדול למונדיאל ברוסיה. מלך השערים של הפרמיירליג סובל מפגיעה חמורה בקרסול והוא צפוי לשוב למגרשים בסוף חודש מאי, ימים ספורים לפני פתיחתו של גביע העולם.


החלוץ האנגלי כבש העונה 24 שערי ליגה וכבר עכשיו ברור שטוטנהאם תצטרך להסתדר בלעדיו במאבקי הליגה והגביע. זו הפעם השלישית שהחלוץ נפצע בדיוק באותו המקום. בפגיעה הראשון הוא נעדר מהמגרשים כחודשיים, אלא שבפעם האחרונה הוא התאושש במהרה ושב תוך שלושה שבועות בלבד. למרות זאת, באנגליה טוענים שהפעם מדובר בפגיעה חמורה יותר וזמן ההחלמה צפוי להיות ארוך יותר.


כזכור, קיין נפצע בניצחון 1:4 של טוטנהאם על בורנמות' כאשר נתקל בשוער אסמיר בגוביץ', נפגע בקרסול הימני והוחלף. לחלוץ כאמור יש היסטוריה של פציעות בקרסול. קיין אמור היה להיות השחקן המוביל של אנגליה בשני משחקי ההכנה שלה לקראת המונדיאל מול הולנד ואיטליה וכעת אנשי הנבחרת יקוו שהוא יספיק לחזור בזמן ולהשתתף בטורניר היוקרתי בקיץ.


לא יהיה כשיר למונדיאל? קיין
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ