תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

שמייכל האב: אני מעדיף את אריקסן על פני ניימאר

דנמרק - צ'ילה 0:0
שוער נבחרת דנמרק לשעבר צייץ במהלך ה-1:1 מול אוסטרליה והזמין את הגולשים להביע את דעתם. וגם: הנתון המרשים של כוכב טוטנהאם, כמות הפנדלים המטורפת במונדיאל, התקציר והתגובות
המספרים
1 - אוסטרליה שמרה על שער נקי רק פעם אחת ב-15 משחקי המונדיאל האחרונים, מאז ה-0:0 מול צ'ילה ב-1974.


2 - מאז 1966 לא היה שחקן שביצע שתי עבירות במונדיאל ושתיהן גרמו לפנדל. מדובר ביוסוף פולסן הדני, שגם ספג כרטיס צהוב על כל אחד מהמקרים וייעדר מהמשחק הבא מול צרפת.


3 - שערים כבש מילה ידינאק (שלושתם מהנקודה הלבנה) במדי נבחרת אוסטליה במסגרת גביע העולם. רק טים קייהיל (5) הבקיע יותר ממנו.


באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2018. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם ממש כאן>5 - אוסטרליה ודנמרקו בעט 5 פעמים כ"א למסגרת. האוסטרלים החזיקו בכדור ב-52% מהזמן.


11 -  פנדלים נשרקו עד כה במונדיאל, תשעה מהם חדרו לרשת. חמישה מהם נשרקו בסיוע ה-VAR.


18 - כריסטיאן אריקסן היה מעורב באופן ישיר ב-18 שערים ב-15 המשחקים האחרונים של נבחרת דנמרק (13 שערים ו-5 בישולים).

571 - דקות רצופות ללא ספיגה במדי הנבחרת היו לקספר שמייכל, ואז הגיע הפנדל המוצלח של ידינאק וניפץ את הרצף המרשים של השוער הדני.

תגובות
מאמן אוסטרליה ברט ואן מרוויק: "הפציעה של אנדרו נאבוט בכתף קשה. אני חושב שהוא גמר את המונדיאל. היינו צריכים לנצח את המשחק, שיחקנו טוב מאוד מול נבחרת שמדורגת במקום ה-12 בעולם. לא הפסדנו, אבל אם להיות כן אז אנחנו מאוכזבים שלא ניצחנו כי היינו יכולים להיות עם ארבע נקודות במאזן עכשיו. כמו נגד צרפת, אני מאוכזב מהתוצאה וגאה בשחקנים. שוב הייתה חסרה לנו החתיכה האחרונה בפאזל, וכעת נתכונן למשחק מול פרו. אם אפשר להעפיל? זה לא תלוי בנו".

מאמן דנמרק אגה הריידה: "השחקנים שלי נראו עייפים, ראיתם את זה ככל שהמשחק התקדם. ניסינו להשתמש במחליפים כדי להכניס אנרגיה, אבל לא הצלחנו. איבדנו יותר מכדי כדורים, היו מולנו יותר מדי התקפות מתפרצות ורצנו יותר מדי. גם השתמשנו בהמון כוח, אבל זה המונדיאל - מאוד קשה וזו הדרך שכולם עוברים. אוסטרליה נבחרת טובה, מאורגנת מאוד וגם לצרפת היה מזל לנצח אותם. אני מרוצה מהמאמץ של השחקנים שלי, אבל עשינו יותר מדי בחירות רעות".

רק רשתמעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ