תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

79 שנים אף שחקן לא עשה זאת: שיא מטורף להארי קיין

אנגליה - ניגריה 1:2
מאז 1939 אף שחקן אנגלי לא כבש בשישה משחקי נבחרת רצופים, ואז הגיע הארי קיין. וגם: ההישג של ג'רי מינה, המספרים המדהימים של חלוץ טוטנהאם והטירוף של האוהדים האנגלים
המספרים
0 - אף שחקן אנגלי מעולם לא כבש יותר שערים מהארי קיין במונדיאל אחד (6).

1 - אנגליה ניצחה בדו קרב פנדלים במונדיאל בפעם הראשונה בתולדותיה.

1 - הארי קיין הוא השחקן האנגלי הראשון בהיסטוריה שהבקיע בשלושת המשחקים הראשונים שלו במונדיאל.  


1 - נבחרת אנגליה ספגה שער בתוספת הזמן בגביע העולם לראשונה בתולדותיה.


2 - רק שני שחקנים בתולדות קולומביה כבשו בשלושה משחקים רצופים במונדיאל: חאמס רודירגס וג'רי מינה.3 שערי נגיחה כבש מינה בטורניר הנוכחי. אף שחקן לא כבש כמות כזו של שערים בראש במונדיאל אחד מאז מירוסלב קלוסה ב-2002.


6 שערים כבש הארי קיין עד כה במונדיאל (לפחות שניים יותר מכל שחקן אחר).

6 כרטיסים צהובים ספגה קולומביה מול אנגליה, יותר מכל נבחרת אחרת במשחק אחד עד כה בטורניר.6 - הארי קיין כבש בששת המשחקים האחרונים של אנגליה. אף שחקן אנגלי לא עשה זאת מאז טומי לוטון ב-1939.

8 כרטיסים צהובים היו במשחק בין אנגליה קולומביה, יותר מכל משחק אחר בטורניר.

10 - גארי ליניקר
 (10) הוא האנגלי היחיד שכבש יותר שערים מהארי קיין בגביע העולם.12 שערים כבש הארי קיין בשמונה משחקים מאז שמונה לקפטן נבחרת אנגליה.

תגובות
איש המשחק הארי קיין: "אני כל כך גאה. היינו חסרי מזל לספוג שער שוויון ברגע האחרון, אבל הראנו את האחדות ואת האופי שלנו. אלה הרגעים שבהם באמת רואים את זה. זה לילה גדול לכולם. ברור שידענו שההיסטוריה של אנגליה בפנדלים לא נהדרת. היה נחמד להוריד את זה מהגב שלנו. זה נותן לנו אמונה ענקית, 

מאמן קולומביה חוסה פקרמן: "ככה זה גביע העולם. כמו כל נבחרת כאן, היתה לנו שאיפה לזכות בו. עשינו כל מאמץ אפשרי להתקדם. זה היה אינטנסיבי מאוד, תחרותי מאוד. היינו אמיצים, לחמנו קשה ולא וויתרנו".


רק רשת


 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ