תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ביקורת על יכולתו של פוגבה. מוריניו: "לא מופתע משום דבר"

פול פוגבה | AFP
מנצ'סטר יונייטד נכנעה 2:1 בוולנסיה ופספסה הזדמנות פז לסיים בפסגת הבית בעקבות הפסדה של יובנטוס ליאנג בויז, המנג'ר טען: "השתפרנו כי עשיתי חילופים, שיתפתי שחקנים שלא רציתי שיעלו". הצרפתי חטף מהתקשורת
מנצ'סטר יונייטד הפסידה הזדמנות מצוינת לסיים ראשונה בבית אחרי ההפסד המדהים של יובנטוס ליאנג בויז 2:1, אבל כפי שנכתב בעיתון "דיילי מייל", "ז'וזה מוריניו לא האמין שיובה תפסיד, לקח איתו הרכב משני למסטאיה וטעה בגדול. ניצחון על ולנסיה היה מעלה את יונייטד למקום הראשון לאור התוצאה בשווייץ ומקל עליה בהגרלה ביום שני, אבל היא נכנעה גם בגלל שער עצמי אומלל של פיל ג'ונס, שמוכיח כי ההגנה של יונייטד ביכולת נוראית".

זה לא רק שיונייטד הפסידה לקבוצה במקום ה-15 ב"לה ליגה", אלא שגם המארחת ביצעה שמונה שינויים בהרכב הפותח כדי לשמור על שחקנים לליגה, כך שתירוצי הרכב משני לא יתקבלו בברכה בתיאטרון החלומות. בעיתון נכתב שפול פוגבה ששב להרכב לא עשה דבר כדי להוכיח שהוא ראוי לשחק באנפילד ביום ראשון מול ליברפול ואם לא די בכך גם החמיץ שער מעמדה ממנה קשה שלא לכבוש, אם כי למזלו גם כך היה בנבדל. הקשר קיבל ציון 4 בעיתון "מירור" ונכתב עליו: "גילה שוב יכולת עלובה".

"גם אם מוריניו ויתר מראש על המשחק, הוא רצה עדיין לראות יכולת טובה משחקניו ולא קיבל כזו אפילו משחקן אחד. פיל ג'ונס ירצה לשכוח את המשחק הזה אחרי שגרם לשער הראשון וכבש את השני לרשת שלו. ההופעה של שחקני יונייטד הייתה כל כך גרועה שמוריניו שלח את מרקוס ראשפורד, ג'סי לינגארד ואשלי יאנג לשחק במחצית השנייה, למרות שרצה לשמור עליהם למשחק בליגה", נכתב ב"דיליי מייל".
דבר לא השתנה גם אצל מוריניו בכל הקשור למנהג שלו להיכנס בשחקניו. "לא הייתה לנו אינטנסיביות ולא אמביציה לנצח. לא היינו פעילים מספיק במחצית הראשונה. כישלון? אם קבוצה עולה מבית כזה, זו כבר הצלחה ואף פעם לא כישלון. לפני המשחק אמרתי לשחקנים שאם ננצח ויובנטוס תנצח, נדע לפחות שעשינו את העבודה שלנו, אבל אם לא ננצח ויובנטוס תפסיד נאשים רק את עצמנו. לא חושב שיש משמעות גדולה למי סיימה ראשונה או שנייה מלבד כמה קבוצות שלא נרצה לפגוש".


חרטות על ההרכב שהציב
: "כריס סמולינג, מתיה דרמיאן, ויקטור לינדולף, אנטוני מרסיאל ודיוגו דאלוט, כולם פצועים. שני השחקנים היחידים שיכולתי להביא והשארתי בבית הם דויד דה חאה ונמניה מאטיץ', אבל לא למדתי כלום מהמשחק הזה. שום דבר ממה שקרה לא הפתיע אותי. הקבוצה השתפרה כשעשיתי חילופים שלא רציתי לעשות בכלל. זה מתסכל כי לא רציתי לשתף את השחקנים ששיתפתי מחצית שנייה".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ