תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מספרי הלילה בליגת האלופות: ראמוס השווה שיא שלילי, פפ עשה היסטוריה

סרחיו ראמוס | David Ramos/Getty Images
הקפטן של ריאל קיבל את האדום הרביעי שלו ועלה לראש טבלת כל הזמנים יחד עם איברהימוביץ' ודייויס. מנג'ר סיטי הפך לראשון שמנצח בחוץ את הבלאנקוס עם שתי קבוצות שונות. וגם: ציוני הדרך של בנזמה ואיסקו
100 – קארים בנזמה הפך לשחקן השישי בריאל מדריד שעורך במדיה 100 הופעות בליגת האלופות.

124 – עוד שחקן של ריאל מדריד שערך הערב ציון דרך הוא סרחיו ראמוס ששיחק את הופעתו ה-124 בליגת האלופות ועלה למקום התשיעי ברשמית כל הזמנים כאשר חלף על פני ג'אנלואיג'י בופון.

– סרחיו ראמוס צבר את הכרטיס האדום הרביעי שלו בליגת האלופות ועלה למקום הראשון בטבלת כל הזמנים יחד עם זלאטן איברהימוביץ' ואדגר דווידס.כבש גול ראשון בנוקאאוט לראשונה מאז 2017. איסקו (Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images)


3 – במחצית הראשונה במשחק של ריאל מדריד בין מנצ'סטר סיטי בעטו שחקני הבלאנקוס רק שלוש פעמים לכיוון השער, מדובר בכמות הנמוכה ביותר מאז 2013.

1 – איסקו כבש את שער הנוקאאוט הראשון שלו בליגת האלופות לראשונה מאז 2017, אז מצא את הרשת בהפסד 2:1 לאתטיקו מדריד.

5 - כל חמשת השערים האחרונים של גבריאל ז'סוס בליגת האלופות היו בחוץ. רק רוברט לבנדובסקי (9) וסרג' גנאברי (6) נמצאים לפניו במדד הזה.


כובש רק בחוץ. גבריאל ז'סוס (Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images)

50 – השער בפנדל של קיוון דה בריינה שהשלים את המהפך היה שערו ה-50 במדי מנצ'סטר סיטי בכל המסגרות. בנוסף לכך זה היה משחק ליגת האלופות הראשון בו גם כבש וגם בישל.

2 – פפ גווארדיולה הוא המנג'ר השני בלבד שמנצח את ריאל מדריד פעמיים בליגת האלופות בחוץ אחרי אוטמר היצטפלד והראשון שעושה זאת עם שתי קבוצות שונות.

0 – יובנטוס לא בעטו פעם אחת למסגרת נגד ליון. זו הפעם השלישית מאז 2004/05 שהגברת הזקנה עושה זאת בליגת האלופות כאשר קודם לכן עשתה זאת מול ארסנל ב-2006 ומול אתלטיקו מדריד ב-2014.


שני רק להיצטפלד. גווארדיולה כובש את הברנבאו (JAVIER SORIANO/AFP via Getty Images)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ