תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

צפו: גוואנגז'ו ר.פ וזהבי הושפלו 5:1 בגביע הסיני לבייגי'ן גואן

בייגי'ן גואן - גוואנגז'ו ר.פ 1:5
קבוצתו של הישראלי בתצוגת נפל במשחק הראשון בשלב חצי הגמר של המפעל מול הקבוצה מהבירה. צמדים של בקמבו (91 ,9), ויירה (56 ,48) ושער של צ'אנג (82) השיגו למארחת מקדמה אדירה לגומלין, לו לין השווה זמנית (25)
מאז הגיע ערן זהבי לסין בקיץ 2016, הוא הרגיל את צופי הליגה ואוהדיו שהוא בדרך כלל השחקן המצטיין במגרש, או לפחות אחד הדומיננטים. היום (רביעי) הדברים פחות הלכו לו כשקבוצתו גוואנגז'ו ר.פ הובסה 5:1 על ידי בייגי'ן גואן, מוליכת הליגה המקומית, במסגרת המשחק הראשון מבין שניים בשלב חצי הגמר הגביע הסיני.

מי שגנב לישראלי את ההצגה הוא ג'ונתן ויירה הספרדי, שפשוט להט היום על הדשא באיצטדיון "הפועלים" בעיר הבירה הסינית. את המופע הפרטי שלו הוא התחיל בדקה התשיעית שהקפיץ כדור פשוט גאוני מעל כל הגנת גוואנגז'ו שקפאה במקומה, מי שניצל זאת הוא מלך השערים של הקבוצה, סדריק בקמבו הקונגלוזי, שדחק מקרוב. גוואנגז'ו עוד הספיקה להשוות מרגלי לו לין בדקה ה-25 אחרי עוד בישול נהדר, הפעם של צ'אנג פיי-יה באגף שמאל.

בפתיחת המחצית השנייה, ויירה המשיך להבריק שבדקה ה-48 הוא תרגם בעיטה חופשית נהדרת ליתרון שני במשחק וכעבור שבע דקות נוספות השלים צמד אישי ואת השלישי של קבוצתו מבעיטה מתוך הרחבה. שמונה דקות לסיום, צ'אנג כבש את הרביעי מטעות גדולה של השוער האורח ובתוספת הזמן בקמבו נעץ את החמישי בהתקפה מתפרצת, השלים צמד משלו ושלח את ערן זהבי וקבוצתו חזרה הבייתה עם סיכוי קלוש להעפיל לגמר. הגומלין בגוואנגז'ו, בו קבוצתו של הישראלי תנסה לחולל נס, ב26.9סטויקוביץ' (הליגה הסינית)

מהלך המשחק:
דקה 14, 0:1 ל- בייג'ין גואן: סדריק בקמבו, חלוצה הנהדר של גואן, ניצל כדור עומק פשוט גאוני של ג’ונתן ויירה מעל כל הגנת גוואנגז'ו , והעלה את קבוצתו ליתרון.

 

דקה 25, גוואנגז'ו משווה ל-1:1: 
צ'אנג פיי-יה עשה כרצונו באגף, עבר שני שחקני הגנה של גואן והעביר רוחב ללו לין שהפציץ לרשת העליונה וקבע שיוויוןדקה 48, בייג'ין עולה ל-1:2:  מבשל השער הראשון ג'ונתן ויירה, שחרר בעיטה חופשית אדירה שלוש דקות מפתיחת המחצית השנייה והחזיר את היתרון למארחים.דקה 56, בייג'ין עולה ל-1:3: ויירה ממשיך ללהוט על הדשא ונועץ את השני שלו תוך שבע דקות אחרי בעיטה מהרחבה.

דקה 82, ביג'יין עולה ל-1:4: צ'אנג קיבל את הכדור בצד שמאל של הרחבה, בעט לא חזק מדי למרכז השער אך השוער האורח לא הצליח לעצור.

דקה 91, ביג'יין עולה ל- 1:5: זו כבר השפלה. בקמבו יוצא למתפרצת ונועץ את החמישי ברשת של גוואגז'ו
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ