תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

צפו בתקציר: שערים יפים לסבע וזהבי ב-1:2 של גוואנגז'ו על טיינג'ין

טיינג'ין טינחאי - גוואנגז'ו ר.פ 2:1
חבורתו של סטויקוביץ' חזרה למסלול הניצחונות הודות לשער בנגיחה של החלוץ בן ה-31, ששב לראש טבלת הכיבושים עם התשיעי שלו העונה ושער אדיר של הרכש מב"ש, שהבטיח את שלוש הנקודות. סה קון איזן זמנית
לאחר צמד ההפסדים לשנחאי SIPG בליגה והדחה מביכה בגביע על קבוצה מהליגה השלישית גוואנגז'ו ר.פ. קיוותה לרשום ניצחון שלישי העונה בקרב התחתית נגד טיינג'ין טינחאי ואותו השיגה הערב (ראשון) בזכות צמד הישראלים ערן זהבי ודיא סבע שמצאו את הרשת וקבעו 1:2 חשוב שאמנם השאיר את הקבוצה במקום העשירי, אבל הרחיק משמעותית את הקבוצה מהקו האדום.

ערן זהבי כבש ראשון בדקה ה-25 לאחר שניצל יציאה לא טובה של שוער המארחת ונגח את התשיעי שלו העונה לאחר בישול של מוסא דמבלה ועל הדרך עקף את גרציאנו פלה בראש טבלת הכיבושים.

סה קון איזן את התוצאה בדקה ה-64 לאחר טעות קשה בהגנה, אבל גיבור המשחק דיא סבע לקח את המשחק לידיים והחזיר את היתרון לאורחת עם בעיטה אדירה מרחוק שננעצה בחיבורי הקורות. טיינג'ין טינחאי הגיעה למספר מצבים מסוכנים בסיום אבל למזלה של גוואנגז'ו, האורחת לא מצאה את השוויון ו-RF יצאה עם ידה על העליונה.דיא סבע חוגג את שער הניצחון (אתר הליגה הסינית)


מהלך המשחק
שתי הקבוצות פתחו את המשחק בצורה מבולגנת ולא הגיעו למצב ממשי, אבל אחרי 25 דקות גוואגז'ו עלתה לראשונה על לוח התוצאות - הקשר הבלגי מוסא דמבלה שלח הקפצה מחוץ לרחבה ואליה הגיע ערן זהבי שניצל יציאה לא טובה של שוער המארחת והחליק עם ראשו לתוך הרשת את התשיעי שלו העונה בדקה ה-25, 0:1 לגוונאגז'ו ר.פ.

בדקה ה-52 גוואגז'ו כמעט הכפילה את היתרון לאחר מהלך נפלא של דיא סבע שעבר שלושה שחקנים עם יכולת אישית נהדרת עד לרחבה, אך לרוע מזלו בעט היישר לקורה הימנית. על ההחמצה של הישראלי גוואגז'ו  שילמה במזומן השוויון כאשר בדקה ה-64 כדור רוחב של טיינג'ין עבר במרכז הרחבה ללא מענה של שחקני ההגנה והגיע בסופו לסה קון המחליף שדייק מקורב, שוויון 1:1.

הרכש מבאר שבע היה נחוש ובדקה ה-78 כבש את שערו השני העונה לאחר ששחרר פצצה מחוץ לרחבה שננעצה בפינה השמאלית העליונה. שער אדיר של דיא סבע, גוואנגז'ו עלתה ל-1:2.


ערן זהבי חוגג (אתר הליגה הסינית)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ