תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הזאר: "היו לי שבע שנים יפות בצ'לסי, הגיע הזמן לאתגר חדש"

גמר הליגה האירופית: צ'לסי - ארסנל 1:4
רגע לאחר הצמד והבישול ב-1:4 הגדול של צ'לסי על ארסנל בגמר, הבלגי נפרד מקבוצתו: "החלום שלי היה לשחק בפרמיירליג ואני שמח שהגשמתי אותו - אשאר אוהד לנצח"
"אני חושב שזאת פרידה, היו לי כאן שבע שנים נפלאות והגיע הזמן שלי לאתגר חדש", כך הצהיר הלילה (בין רביעי לחמישי) אדן הזאר לאחר שהוביל את צ'לסי לזכייה בליגה האירופית עם צמד ובישול ב-1:4 הענק על ארסנל בגמר שנערך בבאקו.

הזאר הוסיף ושפך אור: "החלטתי כבר לפני שבועיים מה אני רוצה, אמרתי את זה לראשי המועדון וכרגע אני מחכה בדיוק כמו האוהדים. זה תלוי בשני המועדונים וזה יוכרע סופית בעוד כמה ימים.

"תמיד החלום שלי היה לשחק בפרמיירליג ואני שמח שהצלחתי להגשים אותו. אני אוהב את האוהדים מאוד, הם חלק ממני ומהמשפחה שלי. אני רוצה להודות להם ולהבהיר שאני תמיד אשאר אוהד צ'לסי", סיכם הזאר.

מוקדם יותר היום, כזכור, פורסם בתקשורת הספרדית שריאל מדריד תציג את הזאר ביום השני הקרוב בסנטיאגו ברנבאו לאחר שהבלאנקוס והבלוז הגיעו לסיכום לגבי העברתו כאשר תנאיו הכספיים של הבלגי במועדון הספרדי סוכמו לפני זמן רב.


הזאר בן ה-28 הצטרף לצ'לסי מליל הצרפתית לפני שבע שנים ובמהלך התקופה שלו בלונדון הוא רשם 352 הופעות, הבקיע 110 שערים, סיפק 81 בישולים וזכה בשישה תארים.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ