תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הפועל ב"ש תמריא היום לקזחסטן, ממן יפספס את הגומלין

הפועל באר שבע - קייראט 0:2
לקראת המשחק נגד קייראט (חמישי, 17:25, ישיר בספורט1), הקבוצה מבירת הנגב הקדימה את הטיסה במטרה להסתגל לשינויי מזג האוויר. הקשר ה-29 יחמיץ את ההתמודדות, ספורי צפוי להיכלל בסגל
הבוקר (ראשון) תערוך הפועל באר שבע את האימון האחרון שלה על אדמת ישראל. בשעות אחר הצהריים הקבוצה תמריא לטורקיה בדרכה לקזחסטן, למשחק הגומלין מול קייראט בשלב המוקדמות השני של הליגה האירופית (17:25, שידור ישיר בספורט1).

בבאר שבע הקדימו את היציאה לקזחסטן, כדי לתת לשחקנים כמה שיותר זמן להתרגל לשינויי מזג האוויר והבדלי השעות בין המדינות. מנכ"ל הקבוצה, אסי רחמים, טס כבר אתמול לקזחסטן, על מנת להסדיר את כל העניינים הטכניים במקום בטרם הגעת הקבוצה. הקשר רמזי ספורי, שכשירותו לגומלין הייתי בספק, צפוי להמריא עם הקבוצה לאחר שאתמול ערך אימון מלא עם שאר חבריו.

ספורי כזכור נפצע בכתפו במהלך המשחק ביום חמישי ומאז טופל באמצעות כדורים אנטי דלקתיים שהיטיבו את מצבו. בעקבות כך בצוות הרפואי נתנו לו אור ירוק להצטרף למשחק ביום חמישי. לעומתו מי שימשיך להעדר הוא הקשר חנן ממן, שטרם התאושש מהפציעה בשרירי המפשעה.רמזי ספורי. צפוי להיות בסגל נגד קייראט (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ