תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ברק בכר: "השגנו תוצאה טובה, נשלים את העבודה בטרנר"

נורשפינג - הפועל באר שבע 1:1
מאמן הפועל ב"ש היה מרוצה לאחר ה-1:1 בנורשפינג: "כולם נתנו מעצמם, הסתגלנו לדשא הסינטטי ולא נשברנו לאחר הגול", והבהיר איך קבוצתו תשחק בגומלין: "לא יכולים לשחק על תיקו בבית". על היריבה: "חזקה פיזית"
הפועל באר שבע אמנם הייתה רחוקה מלהבריק אך חזרה ממשחק החוץ בשבדיה עם תיקו 1:1 נגד נורשפינג  ו-0:0 ביתי בטוטו טרנר בגומלין בשבוע הבא יספיק לה כדי להגיע למפגש היוקרתי בפלייאוף הליגה האירופית נגד קבוצת הפאר פיינורד. המאמן ברק בכר אהב לא רק את התוצאה הסופית אלא גם את הגישה של שחקניו.

בכר אמר לאחר המשחק: "היה משחק מאוד קשה, רק מי שמשחק נגד היריבה הזו יכול להבין כמה היא היא קבוצה פיזית ועוצמתית, במהלך רוב המשחק הצלחנו לנטרל אותה, ואף ללחוץ בדקות מסוימות ולצאת קדימה מהר כמו שרצינו. ברור שגם היה לנו מזל כי הרבה כדורים שרקו שם ליד השער שלנו, השחקנים מאוד גבוהים וחזקים והיה להם יתרון במשחק הראש. השגנו תוצאה טובה מול קבוצה מאומנת ומסוכנת בכושר טוב. נשלים את העבודה בשבוע הבא, אנחנו רק בחצי הדרך".

נקודות האור מהערב: "כולם נתנו מעצמם מאה אחוז, הסתגלנו מהר מאוד לדשא הסינטטי, זה לא פשוט. מעבר לכך, לא נשברנו לאחר הגול, צריך להחמיא לשחקנים. הצלחנו להשוות מהר. אהבתי את המחויבות והבנת המשחק, לפרקים היה כדורגל טוב אבל יש דברים לשפר".
 

המפתחות לגומלין: "צריכים לשחק את המשחק שלנו לעיני הקהל בטרנר, הפועל באר שבע לא יכולה לשחק על תיקו 0:0 בטרנר. נבוא כדי לנצח את המשחק, אבל ברור שנהיה זהירים. נשפר את מה שהיה פחות טוב ונמשיך מה שהיה טוב".
 


שחקני הפועל באר שבע חוגגים שער חוץ יקר (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ