תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רפאלוב: "קשה להשוות את המשחקים של אנטוורפן לאלו של ברוז' או מכבי חיפה"

ליאור רפאלוב | Gettyimages
הקשר הישראלי דיבר לקראת הגומלין נגד ויקטוריה פלזן בצ'כיה: "יש רצון גדול להצלחה אירופית כאן. נשחק נגד קבוצה חזקה מאוד וחשוב לשמור על ריכוז מלא"
לאחר מקדמה של 0:1 בבלגיה, אנטוורפן וליאור רפאלוב יפגשו הערב (חמישי) את ויקטוריה פלזן במשחק הגומלין של סיבוב המוקדמות השלישי של הליגה האירופית. הקשר הישראלי שבישל את שער הניצחון לפני שבוע, נחשב לאחד משחקני המפתח של הקבוצה הבלגית ובצ'כיה אף ציינו כי אם פלזן רוצה להעפיל לשלב הבא, היא תצטרך לעצור אותו.

הקשר הישראלי אמר לקראת המשחק: "זה יכול להיות ערב מדהים, קשה להשוות את המשחקים של אנטוורפן לאלו בברוז' או במכבי חיפה. אני מבחין בדחף גדול להצלחה אירופאית חדשה כאן. המשחקים האירופיים מיוחדים עבור המועדון".

על היתרון הקטן שהגישו במשחק הראשון: "יש לנו מספיק שחקנים מנוסים כדי להתחיל את המשחק הזה בביטחון. למרות הניצחון הביתי, אנחנו לא מתכוונים ללכת אחורה ולשמור על התוצאה. ויקטוריה פלזן משחקת עם הרבה כוח וחשוב לשמור על ריכוז מלא".  על כך שעלה מספסל נגד שרלרואה: "זו שאלה למאמן (צוחק). הייתה לי פציעה קטנה בקרסול, והמאמן החליט לא לקבל סיכונים".המשחקים האירופיים מיוחדים עבור המועדון. ליאור רפאלוב (JASPER JACOBS/AFP/Getty Images)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ