תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בגרמניה חשפו: הסיבות לקטטה בין לבנדובסקי לקומאן

רוברט לבנדובסקי , קינגסלי קומאן | Gettyimages
חדר ההלבשה של באיירן מינכן רותח לאחר קרב האגרופים שנערך באימון אמש. ה'בילד' חשף את הפרטים: השניים לעולם לא הסתדרו ולא עוקבים אחד אחרי השני באינסטגרם, שולה ובואטנג הפרידו
גרמניה סוערת בעקבות קרב האגרופים שנערך אמש (חמישי) באימון של באיירן מינכן, בין רוברט לבנדובסקי לקינגסלי קומאן. עד כה נודע לנו שהעימות בין השניים החל לאחר שלבנדובסקי העיר לקומאן, שלא אהב את דבריו של הפולני וענה לו בצורה מזלזלת. המאמן ניקו קובאץ' לא הפסיק את האימון והשניים, להפתעת כולם, סיימו את האימון כרגיל.

אך היום מתגלים פרטים חדשים. עיתון ה'בילד' הגרמני חשף שהיחסים המתוחים בין השניים לא הפתיעו אף אחד, ולמרות שמשחקים באותה קבוצה, לעולם לא עקבו אחד אחרי השני ברשתות החברתיות. ע"פ הדיווח, החלוץ הפולני עצבני כבר תקופה על סגנון המשחק של הצרפתי. הסיבה: יותר מדי דריבלים, מעט מסירות מוצלחות וכמעט ללא הרמות לרחבה.

תקרית בין השניים נרשמה כבר העונה בהפסד לבאייר לברקוזן, אז לבנדובסקי היה עצבני מאוד התעמת עם הקשר בחדר ההלבשה בטענה שהוא לא מסר לו את הכדור מספיק.

במהלך האימון, הפולני רצה ללעוג לקומאן באחד מתרגילי ההתקפה. הצרפתי לא אהב את זה, פתח במגע פיזי והרים את אגרופיו באוויר. ניקולה שולה היה הראשון להפריד, אליו הצטרף ג'רום בואטנג אך שניהם לא הצליחו לעצור את הפולני הזועם.

השניים הספיקו לפגוע אחד בשני עם כמה אגרופים עד ששחקני הקבוצה הפרידו במאמץ קולקטיבי. זאת לא התקרית האלימה הראשונה של לבנדובסקי, שרק בחודש פברואר בשנה שעברה התקוטט עם מאטס הומלס. 

למרות השבוע המוצלח שעבר על ה'בווארים' לאחר תצוגת התכלית נגד דורטמונד, המירוץ לצלחת האליפות של הבונדסליגה עדיין פתוח 6 משחקים לסיום העונה. מחר דורטמונד תארח את מיינץ וביום ראשון באיירן מינכן תתארח בדיסלדורף. 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ