תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

זעם בוורדר ברמן: "זה מגוחך, בשביל מה יש VAR?"

באיירן מינכן עלתה לגמר הגביע אחרי 2:3 על ורדר ברמן
באיירן מינכן הבטיחו את מקומם בגמר הגביע הגרמני, בצד המפסיד, קפטן הירוקים מקס קרוזה זעם על השיפוט והתעמת עם בואטנג: "הוא היה צריך לחגוג עם האוהדים שלו במקום לדבר איתי"
באיירן מינכן הבטיחה אמש את מקומה בגמר הגביע הגרמני, כשגברה 2:3 על ורדר ברמן בסיומו של משחק דרמטי. היא תפגוש שם את ר.ב לייפציג, ותוכל להשלים זכייה מרשימה בדאבל למרות פתיחת העונה החלשה.

אך אירועי המשחק אמש גרמו לזעם גדול בגרמניה. הבווארים שהובילו 0:2 בדקה ה-63, ראו את ורדר ברמן חוזרת מפיגור כפול תוך 2 דקות בדקות 74 ו-75. אך בדקה ה-81, תיקול על קינגסלי קומאן העניק לאלופה כדור עונשין, ומהנקודה הלבנה רוברט לבנדובסקי לא התבלבל, השלים צמד שהכריע את המשחק ושלח את קבוצתו לגמר הגביע.

בצד המפסיד, זעמו על חוסר השימוש ב-VAR בבדיקת כדור העונשין לקומאן, והקפטן של ורדר ברמן, מקס קרוזה ביקר את השופט בחריפות בסיום: "זה מגוחך, בשביל מה יש לנו VAR? אני לא רוצה להגיד יותר מדי, הדברים שהשופט אמר לי על המגרש הספיקו לי".

על העימות עם בואטנג אמר קרוזה: "הוא אמר לי בסוף שבאיירן היו יותר טובים בפער ושהם היו צריכים להוביל 0:4 במחצית. במקום לדבר איתי הוא היה צריך לחגוג עם האוהדים שלו".

גם בצד המנצח היו מודעים לסערה, אך איש המשחק, תומאס מולר תמך בהחלטת השופט: "כשראיתי את זה תוך כדי משחק זה היה נראה כמו פנדל ברור. קינגסלי לא צוללן. זה ידוע שכשפנדל מכריע משחק הוא תמיד גורם לדיונים, אבל אני חושב שהשופט צדק".

ניקו קובאץ', מאמן הבווארים לא היה כל כך החלטי: "לדעתי זאת הייתה החלטה קשה, אבל קינגסלי לא נפל בעצמו, דחפו אותו עם המרפק. אם זה היה פנדל או לא? אני לא יודע, חלק יאמרו שכן חלק יאמרו שלא. אם הוא לא היה שורק לא היינו מתלוננים, ואם גברה סלאסי לא היה משתמש במרפק אז לא היה פנדל". 

 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ