תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בלייפציג אישרו שטימו ורנר צפוי לעזוב, יעבור לליברפול?

מחזור הסיום בבונדלסיגה: כל השערים
המאמן ראלף רנגניק הבהיר כי אם החלוץ בן ה-23 יבחר שלא להאריך את חוזהו, ייאלצו במועדון למכור אותו: "למיטב ידיעתי אין הצעות בינתיים", אמר בנוגע לחרושת השמועות על הצעה מקבוצתו של קלופ
ליברפול, פריז סן ז'רמן, אולי באיירן מינכן - מה צפוי להיות היעד הבא של החלוץ טימו ורנר? הגרמני בן ה-23 שנרכש על ידי רד בול לייפציג לפני כשלוש שנים, לפי הדיווחים מחוזר נמרצות אחרי קבוצות הפאר וכעת בקבוצתו רד בול לייפציג מאשרים שהוא לא צפוי להמשיך בקבוצה, לאור העובדה שחוזהו יסתיים ב-2020 וזהו הקיץ האחרון שיאפשר להם למכור אותו ולהרוויח.

ורנר נחת בלייפציג בעונת 2016/17 עבור 14 מיליון יורו משטוטגרט ובעונתו הראשונה בקבוצה כבש 21 שערי בונדסליגה, שנה לאחר מכן 13 והעונה 16 לצד 10 בישולים, כך שבאופן טבעי ראתה אותו האלופה הגרמנית ממינכן כמועמד מוביל לרשת את רוברט לבנדובסקי בעתיד, אך גם ליברפול שתיפרד מדניאל סטארידג' וייתכן שאף פ.ס.ז' שעשויה למכור את אחד מבין ניימאר, אדינסון קבאני וקיליאן אמבפה, נחשבות כמי שנמצאות בעקבותיו.

ראלף רנגניק, מאמן לייפציג, אישר בריאיון לערוץ הגרמני "ספורט1" שהכוונה היא למכור אותו, בהנחה שלא יסכים להאריך חוזה: "העמדה שלנו היא שאם הוא לא מאריך את החוזה, עדיף שיעבור קבוצה. קודם כל עלינו לסכם עם מועדון ולאחר מכן הוא יצטרך לסכם את תנאיו באותו מועדון, אבל למיטב ידיעתי אין שום דבר בינתיים", הוסיף באשר לחרושת השמועות על הצעה מליברפול.ורנר. לא ימשיך בלייפציג אם לא יאריך חוזה (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ