תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יו"ר דורטמונד: "לא נמנע מסאנצ'ו לעזוב. מתכוננים ליום שאחרי"

אורדינגן - דורטמונד 2:0
האנס-יואכים ווצקה התראיין לתקשורת הגרמנית והבהיר כי האנגלי ישוחרר אם לא ירצה להמשיך: "אין הגיון להחזיק שחקן שלא חושב שזה המקום בשבילו. כשיש בידיים כישרון כזה, כל שנה צריך להתכונן לאפשרות שיעזוב"
זה לא סוד שג'יידון סאנצ'ו הוא אחד מהשחקנים המוכשרים באירופה כיום. הקיצוני של בורוסיה דורטמונד הפך לשם חם בעונה שעברה, לאחר שכבש 12 שערים ובישל 17 נוספים בבונדסליגה, כשהוא בן 19 בלבד. יו"ר דורטמונד, האנס-יואכים ווצקה, חשף היום (רביעי) בראיון לתקשורת הגרמנית כי הצהובים-שחורים לא יעמדו בדרכו של הכוכב אם ירצה לעזוב, ושמספר מועדונים מהגדולים באירופה כבר גיששו הקיץ בגזרתו, ביניהן הייתה גם מנצ'סטר יונייטד.

"יו"ר של מועדון גדול שאל אותי במהלך העונה שעברה אם יש סיכוי שהוא יצטרף לקבוצתו" פתח ווצקה והוסיף: "אמרתי לו בצורה הכי ברורה 'תשכח מזה'. מאז הוא לא יצר איתי אפילו קשר. הוא יודע היטב שאני התכוונתי לזה". חרף ההתעניינות לה זוכה השחקן מהשדים האדומים, סאנצ'ו בכלל צמח באקדמיה של מנצ'סטר סיטי ובמהלך שנת 2017 עבר ל"זיגנל אידונה פארק" על מנת לקבל דקות משחק ברמת בוגרים.

"אין הרבה שחקנים עם פוטנציאל כמו שלו בגיל 19. כשיש לך בידיים שחקן כזה, אתה חייב בכל שנה להיערך לסיטואציה בה הוא יעזוב. הוא שחקן זר, בלי שום זיקה וקשר למקום בו הוא חי עכשיו. אם שחקן זר לא מרגיש שהמועדון שלנו הוא המקום הנכון עבורו, אין שום הגיון להשאיר אותו", סיכם ווצקה.


ווצקה. "צריך בכל שנה להתכונן לאפשרות שיעזוב" (Martin Rose/Bongarts/Getty Images)

ווצקה. "צריך בכל שנה להתכונן לאפשרות שיעזוב" (Martin Rose/Bongarts/Getty Images)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ