תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"למה קוטיניו עבר לבאיירן? כי היה שחקן ספסל בברצלונה"

קוטיניו הגיע לבאיירן מינכן ועבר בדיקות רפואיות
מאמן העבר ברטי פוגטס נשאל על העסקה שביצעה באיירן מינכן ולא הפגין התלהבות יתרה מהצטרפות הברזילאי: "במבט ראשון זו העברה טובה, אבל זה שחקן שוויתר על החלום להצליח"
העברתו של פיליפה קוטיניו מברצלונה לבאיירן מינכן, תחילה כמושאל עבור כ-8.5 מיליון יורו כשלבווארים אופציה לרכוש אותו עבור 120 מיליון יורו נוספים, עשתה לא מעט כותרות ברחבי העולם. ההתלהבות מהגעת "הקוסם" הברזילאי לבונדסליגה הייתה גדולה ויצרה באז גדול, אבל נראה שלא כולם התלהבו ממנה.

מאמן העבר, ברטי פוגטס שלמעשה הקבוצה היחידה אותה אימן הייתה באייר לברקוזן ופרט לכך הוא אימן נבחרות, ביניהן נבחרת גרמניה ארבע שנים כעוזר ושמונה שנים נוספות לאחר מכן כמאמן הראשי של המאנשפט, כתב בטור אישי על הקשר: "אם מסתכלים על זה במבט ראשון, זו עסקה מצוינת עבור הליגה הגרמנית. אבל אני רוצה לשאול אתכם - למה שחקן בן 27 עוזב מועדון כמו ברצלונה?".

קוטיניו הגיע לברצלונה רק בינואר 2018 תמורת סכום של לא פחות מ-160 מיליון יורו אחרי שנים מדהימות בליברפול, אבל בעונת 2018/19 פתח רק ב-22 משחקים וספג ביקורות רבות מהתקשורת על יכולתו. לשאלה הרטורית ששאל פוגטס את קוראי הטור שלו, השיב בעצמו: "כי הוא כנראה שחקן שוויתר על החלום להצליח שם. יכול להיות שהוא שחקן ברמה הכי גבוהה שיש, אבל הוא שחקן שהיה מחליף בברצלונה".


ולמרות זאת, פוגסטס העריך שתואר האליפות יישאר בבוואריה: "יש לי ספקות לגבי ההעברות שביצעה באיירן מינכן, אבל האיכות קיימת והיא עדיין הפייבוריטית לזכות".



קוטיניו. לא כולם נפעמו מהבחירה לעזוב את ברצלונה (האתר הרשמי של באיירן)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ