תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לבנדובסקי על סף הארכת חוזהו בבאיירן מינכן עד 2023

באיירן מינכן - הרטה ברלין 2:2
רגע לפני שתתארח אצל שאלקה (19:20, ישיר בספורט2), ב"בילד" פורסם שהבווארים קרובים להבטיח את הישארותו של הפולני לטווח ארוך, כך שהוא יסגור לפחות תשע שנים בקבוצה. צירוף קוטיניו סייע להתקדמות המגעים?
שנתיים לאחר שהאריך את חוזהו בבאיירן מינכן עד 2021, רוברט לבנדובסקי צפוי לחתום פעם נוספת על הארכת חוזה בבוואריה ולמעשה צפוי לסגור תשע שנים בקבוצה ומעל עשור בגרמניה - אם אכן יחתום עד 2023, כפי שאמור לקרות אולי כבר בימים הקרובים.

חלוץ נבחרת פולין, שחגג בתחילת השבוע את יום הולדתו ה-31, נמצא במו"מ מתקדם ועל פי הפרסום ב"בילד", החתימה על החוזה החדש היא "רק עניין של זמן". לבנדובסקי היה עד לפני מספר שנים מועמד מוביל להתקפת ריאל מדריד והיה תחת מעקב של קבוצות בכירות נוספות לנוכח חוזהו שהתקרב לסיום, אולם בסופו של דבר חלה ירידה בתפוקה שלו, הוא האריך את חוזהו בבאיירן מינכן ונראה שגם יישאר שם לפחות עד 2023, אחרי שהגיע בקיץ 2014 בתום ארבע שנים בדורטמונד.

לבנדובסקי הבקיע 130 שערי ליגה ב-160 משחקי בונדסליגה בבאיירן מינכן, ובעונה האחרונה הוא זכה בפעם השנייה ברציפות בתואר מלך שערי הבונדסליגה הודות ל-22 כיבושים (שנה קודם לכן עשה זאת עם 29 ובזכייה קודמת ב-2015-16 כבש 30) והוא כבר חמש שנים ברציפות בנבחרת השנה של הליגה, כשעם באיירן כמובן זכה בכל תואר מקומי אפשרי, אך בתואר שחקן העונה זכה רק ב-2016/17.


בתחילת הקיץ טען לבנדובסקי שהצדדים במו"מ לקראת חתימה, אלא שמאז עברו קרוב לחודשיים והחתימה טרם בוצעה. לפי הידיעה הבוקר, לבנדובסקי עצר במעט את השיחות, בבאיירן טענו שפשוט לא הגיעו להסכמות נכון לאותם ימים, אלא שהרכישות האחרונות וביניהן צירוף פיליפה קוטיניו והניסיון לכוון לכוכבים כמו לירוי סאנה שלא הגיע רק עקב פציעה במה שאמור היה להיות עבורו משחק פרידה במנצ'סטר סיטי, הובילו להתקדמות השיחות ולהשלמת הצדדים על הארכת החוזה.יחד עם קוטיניו. רכש נוסף שבוודאי גרם לשינוי (Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images)

נזכיר שבמחזור הפתיחה של הבונדסליגה בשבוע שעבר, הפולני כבש צמד וסייע לבאיירן להיחלץ מהפסד ביתי מביך, משחק שבסופו של דבר הסתיים ב-2:2 נגד הרטה ברלין. הערב (19:20, ישיר בספורט2) הוא ובאיירן יתארחו אצל שאלקה במשחק חוץ מסקרן.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ