תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קצת חדשות טובות: דאבור שב לאימוני ריצה בהופנהיים

באיירן מינכן - הופנהיים 3:4, צמד למואנס דאבור
חלוץ נבחרת ישראל (27) שנפצע לפני קצת פחות מחודש, מנצל את הפגרה הכפויה בבונדסליגה כדי לחזור לעצמו ונראה אופטימי: "מרגיש טוב יותר", כתב לאוהדים. "ברוך שובך", בורך בטוויטר של המועדון
בשורות טובות בצל איום הקורונה: הבונדסליגה כמובן מושבתת וזה זמן טוב עבור מואנס דאבור (27) להתאושש אט-אט מהפציעה ממנה סבל בחודש פברואר האחרון כאשר נפצע במדי הופנהיים במשחק נגד בורוסיה משנגלאדבך והחמיץ שני משחקיה. הוא סבל מקרע חלקי בברכו.

 
חלוץ נבחרת ישראל מתאמן כרגע באופן אינדיבידואלי באוויר הצח וחזר לאימוני ריצה. בטוויטר הרשמי של המועדון על רקע תמונה של דאבור מחויך בירכו אותו: "חדשות טובות לשם שינוי - ברוך שובך".  לפני ארבעה ימים העלה דאבור פוסט באינסטגרם כשהוא רץ בקצב איטי על ההליכון וכתב: "בוחר לשמור על אופטימיות ומרגיש טוב יותר". המשחק הבא של הופנהיים, לאחר שהבונדסליגה תחזור לשגרה, יהיה נגד הרטה ברלין. הקבוצה איבדה גובה בחודש האחרון וצנחה למקום התשיעי אך בטבלה הצמודה בגרמניה היא רחוקה רק שתי נקודות ממקום המוליך לליגה האירופית.
  
 
דאבור, שהגיע לגרמניה בינואר אחרי הרפתקה לא פשוטה בכלל במדי סביליה, וכבש צמד ענק במשחק הגביע נגד באיירן -  ימשיך בתהליך השיקום שלו עוד מספר שבועות וקשה להעריך כמה משחקים יחמיץ. מה שכן, הוא יוכל לעמוד כמובן לרשותה של נבחרת ישראל כשתפגוש את סקוטלנד בפלייאוף העלייה ביורו.
 


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ