תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

המהפכה של לואיס אנריקה בנבחרת ספרד: איסקו וקוקה בחוץ

ספרד - בוסניה 0:1
קשר ריאל מדריד שמיעט לשחק אצל סולארי נדחק החוצה, גם סאול וטיאגו מחוץ ל'לה רוחה'. קנאלס וחיימה בפנים לקראת המשחקים נגד נורבגיה ומלטה במוקדמות יורו 2020
מאמן נבחרת ספרד לואיס אנריקה, עשה מהפכה קטנה בסגל של הנבחרת לקראת משחקי מוקדמות יורו 2020 מול נורבגיה ומלטה. המאמן הלאומי של ספרד השאיר בחוץ את איסקו שכמעט לא שיחק בריאל מדריד בעידן סנטיאגו סולארי, גם סאול וקוקה מאתלטיקו מדריד וטיאגו אלקנטרה מבאיירן מינכן נותרו מחוץ לסגל.

השמות החדשים שזומנו לנבחרת הספרדית ביחס לזימון הקודם הם קשר בטיס סרחיו קנאלס הוותיק שפעם נחשב לתקווה הגדולה של הכדורגל הספרדי. חלוץ חטאפה חיימה מאטה בן ה-30 שכבש 13 שערי ליגה העונה בקבוצתו שהיא הפתעת העונה ומדורגת שלישית ב'לה ליגה'. בנוסף זומנו איקר מוניאין מבילבאו שפורח מחדש בקבוצה ויש לו רק הופעה אחת ב'לה רוחה', דני פארחו, חואן ברנאט וחסוס נבאס.
 לואיס אנריקה רוצה לתקן את הרושם שהשאירה נבחרת ספרד אחרי שהודחה בשמינית גמר המונדיאל על ידי רוסיה, והקמפיין המאכזב בליגת האומות, בו סיימה רק במקום השני אחרי אנגליה. כדי לעלות ליורו הספרדים יצטרכו לסיים באחד משני המקומות הראשונים בבית, בו נמצאות נורבגיה מלטה, רומניה, שבדיה ואיי פארו.  

הסגל המלא

שוערים: דויד דה חאה, קפה, פאו לופס.


הגנה
: ג'ורדי אלבה, חוסה גאיה,  חואן ברנאט, מריו הרמוסו, איניגו מרטינס, סרחיו ראמוס, סרג'י גומס, סרג'י רוברטו, חסוס נבאס.


קישור
: סרחיו בוסקטס, רודרי, דני סבאיוס, פביאן רואיס, דני פארחו, סרחיו קנאלס.


התקפה
: מרקו אסנסיו, רודריגו, אלברו מוראטה, איקר מוניאין, חיימה מאטה.
 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ