תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיווח: תקציב הרכש של ריאל מדריד יעמוד על 540 מיליון יורו

זינדין זידאן | Gettyimages
אחרי החתמת מיליטאו, הבלאנקוס ירכשו גם את פוגבה, הזאר, אנדומבלה ויוביץ' תמורת סכום שיא העברות לקיץ בודד השווה ערך לסכום הרכישות של המועדון בחמש השנים האחרונות
ריאל מדריד כבר הודיע על החתמת הבלם הצעיר של פורטו מיליטאו תמורת 50 מיליון יורו, אבל זה היה ברור לכולם שהוא רק יהיה שם אחד מתוך רבים שיהיו חלק מהמהפכה של זידנדין זידאן בקדנציה המוחדשת שלו במועדון ולפי ה'אס' הספרדי ראיל מדריד תעמיד תקציב של לא פחות מ-540 מיליון יורו.

לפי הדיווחים ההחתמה היקרה והמסובכת ביותר תהיה של פול פוגבה כאשר קבוצתו מנצ'סטר יונייטד תדרוש עבורו כ-150 מיליון יורו. לאחר הצרפתי, השחקן המבוקש בקבוצה הוא אדן הזאר שאמר לא אחת כי אשמח לשחק עבור זינדין זידאן וריאל מדירד והבלגי צפוי להצטרף תמורת 112 מיליון יורו למרות שחזהו יסתיים ב-2020.

כמו אצל הבלגי, גם המצב אצל כריסטיאן אריקסן זהה, למרות שהוא יכול להצטרף בעונה הבאה כשחקן חופשי הבלאנקוס מתכוונים לרכוש אותו תמורת 85 מיליון חרף רצונם של התרנגולים להרוויח על הדני למעלה מ-100 מיליון יורו.שתי המטרות הראשונות של זינדין זידאן. פול פוגבה ואדן הזאר (Gettyimages)

שחקנים נוספים שנמצאים על הכוונת של זידאן הוא סגן מלך השערים של הבונדסליגה והליגה האירופית לוקה יוביץ' בן ה-21 תמורת 80 מיליון יורו והקשר המצוין של ליון טנגי אנדומבלה בן ה-22 שריאל מדריד עשויה לשלם עבורו 60 מיליון יורו, יחד עם הבלם הברזילאי של פורטו סכום העברה הכוללת יגיע כאמור ל-540 מיליון, סכום אותו ריאל מדריד הוציא על הרכש בחמש העונות האחרונות ביחד.

בקדנציה הראשונה של זידאן בריאל מדריד הקבוצה זכתה בשלוש זכיות רצופות בליגת האלופות למרות מדיניות רכש צנועה יחסית לקבוצה כאשר השחקן היקר ביותר שהחתים הצרפתי היה אלברו מוראטה שחזר בעסקת 'buyback' מיובנטוס עבור 30 מיליון יורו.


יצטרף חוד ההתקפה של ריאל מדריד בעונה הבאה? לוקה יוביץ' (Gettyimages)

לרמות זאת כשחקן הגיע זידאן כרכש הנוצץ ביותר של פלורינטינו פרס שבנה את ה'גאלקטיקוס' בתחילת שנות ה-2000 כשהצטרף תמורת 67 מיליון יורו בעונת 2001/02 הצטרף ללואיס פיגו, ראול, רוברטו קרלוס וקלוד מקאללה באותה עונה זכה בליגת האלופות כאשר בגמר כבש את השער המופרסם ביותר של המפעל בניצחון על באיירן לברקוזן.

זינדין זידאן ולואיס פיגו. שתי ההחתמות היקרות בקדנציה הראשונה של פורנטינו פרס (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ