תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לואיס סוארס ייעדר בין 4-6 שבועות, בספק לקופה אמריקה

לואיס סוארס | Gettyimages
החלוץ בן נותח בברכו הימנית ולא ישוב לשחק במדי ברצלונה העונה. בנוסף הוא צפוי להחמיץ את משחקי הפתיחה בטורניר בברזיל שייפתח בעוד כחודש
לאחר הדחתה של ברצלונה על ידי ליברפול בליגת האלופות, שסיימה את העונה האירופית של הקטלונים מוקדם מהצפוי, סגן מלך שערי הקבוצה לואיס סוארס עבר ניתוח בברך הימנית והוא צפוי להיעדר בין ארבעה לשישה שבועות. האורוגוואי בן ה-32 יחמיץ את שני משחקי הליגה הנותרים נגד חטאפה בבית ואייבר בחוץ ובנוסף גם לא ייטול חלק בגמר גביע המלך נגד ולנסיה.

הסיבה העיקרית לניתוח המוקדם היא טורניר הקופה אמריקה שייצא לדרך בעוד כחודש ימים בברזיל והמשחק הראשון של התכולים יהיה ב-16 ביוני נגד אקוודור. אם ההחלמה תתקדם בצורה טובה החלוץ אף עשוי לקבל דקות כבר במשחק הפתיחה, אבל ייתכן שאוסקר טבארס לא ירצה לסכנו.

הטורניר בברזיל יהיה השני של סוארס שזכה עם אורוגוואי, אחרי שזכה בקופה ב-2011 במדי נבחרתו ושם גם זכה במשחק המצטיין עם ארבעה כיבושים בשישה משחקים. בשני הטורנירים הבאים נעדר בשל הרחקה מפיפ"א לאחר 'תקרית הנשיכה' במונדיאל 2014 ושנה לאחר מכן לא נכלל בסגל בגלל פציעה.יפתח את הטורניר בברזיל? לואיס סוארס (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ