תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מסי פנה להנהלת ברצלונה: מעדיף את ניימאר על גריזמן

ליאו מסי מאוכזב | Gettyimages
הכוכב הארגנטיני של הקבוצה הקטאלונית, לא מתלהב לשחק לצידו של הצרפתי והדגיש כי הוא מעדיף לראות את הברזילאי חוזר לקבוצתו. ראשי פ.ס.ז' דחו על הסף את פניית בארסה, חולצת החוץ הודלפה, חולצת הבית הוצגה רשמית
ליאו מסי הודיע היום (שני) לראשי ברצלונה כי הוא לא מתלהב לשחק לצד הצרפתי אנטואן גריזמן וכי הוא מעדיף לראות את ניימאר חוזר למועדון, כך על פי דיווחים בפאריס. מסי הדגיש בפני הנהלת בארסה כי הוא מודאג מהגישה של  גריזמן, המוזכר כפייבוריט להגיע לקבוצה, וכי הוא ממליץ לחזור לאופציית צירופו של ניימאר.

על פי אותם מקורות, קברניטי המועדון הודיעו למסי שיהיה להם קשה לצרף את ניימאר, מארח שראשי פ.ס.ז' הודיעו להם שהברזילאי לא עומד למכירה. בדיווחים בצרפת הודגש שראשי בארסה פנו לפ.ס.ז’ עוד בשבוע שעבר כדי לפתוח במשא ומתן על השחקן הברזילאי, אך הנשיא הקטארי נאסר אל חאליפי דחה בתוקף את הבקשה.

גריזמן עדיין לא חתם בברצלונה. סעיף השחרור שלו כיום עומד על 200 מיליון אירו, ובתחילת החודש הבא, ירד המחיר ל-120 מיליון. זאת הסיבה שהעסקה טרם בוצעה. בחודש הקרוב, ינסה קפטן ברצלונה להמשיך ולנסות לשכנע את ההנהלה להתעקש על צירופו של ניימאר.


בצל ההכנות לעונה הבאה ברצלונה הציגה היום באופן רשמי את חולצת הבית לעונה החדשה. האוהדים חלוקים בדעתם אודות העיצוב המשובץ והחדשני. בנוסף, הודלפה גם חולצת החוץ של ברצלונה לאתר Footyheadlines. החולצה החדשה של הקטאלונים בסגנון 'רטרו', תתבסס על החולצה הצהובה של המועדון בשנות ה-70, אז שיחק יוהאן קרויף האגדי. 


 

 , היום הודלפה חולצת החוץ של ברצלונה לאתר Footyheadlines. החולצה החדשה של הקטאלונים בסגנון 'רטרו', תתבסס על החולצה הצהובה של המועדון בשנות ה-70, אז שיחק יוהאן קרויף האגדי. 


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ