תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הזאר הוצג בריאל מדריד: "אנסה להיות השחקן הטוב בעולם"

אדן הזאר | Angel Martinez/Getty Images
הכוכב הבלגי, הרכש היקר בהיסטוריה של הבלאנקוס, התרגש: "זה החלום שלי מאז שהייתי ילד". הנשיא פרס: "רצינו להגיד לך 'ברוך הבא' כבר הרבה זמן. הקהל דרש: "רוצים את קיליאן אמבפה". כרגע לקשר אין מספר חולצה
אדן הזאר, השחקן היקר ביותר בהיסטוריה של ריאל מדריד, עושה את צעדיו הראשונים במדי קבוצתו החדשה לצד משפחתו, ומוצג לעיני הקהל בסנטיאגו ברנבאו בשעה זו לאחר שעבר בבוקר את הבדיקות הרפואיות וחתם על חוזהו לצד הנשיא פלורנטינו פרס. אתמול, כזכור, היה זה היום הגדול של לוקה יוביץ'. כמיטב המסורת שתי תמונות גדולות של השחקן עיטרו את החדר כשבאמצע תמונה של הסנטיאגו ברנבאו, והוקרן סרטי וידאו של הכוכב, עם ימיו בליגה הצרפתית, בצ'לסי, ובנבחרת בלגיה. האירוע החל באיחור במטרה לחכות לעוד אוהדים שעשו את דרכם ונכנסו באיחור בשל העומס. הקהל דרש מפרס: "תחתים את קיליאן אמבפה".


בריאל מדריד עשו הכל כדי ליצור אירוע ענק וקבעו את האירוע לשעת ערב מאוחרת. "הצגה גלקטית שתחל עידן חדש בקבוצה, ואדן הזאר הוא הפנים שלה", נכתב ב"מארקה", כשבמועדון הבטיחו תמונות נדירות של הבלגי, כאלה שטרם פורסמו. ההערכות היו, והתבררו כנכונות - הזאר מוצג ללא מספר, מפאת כבוד למריאנו דיאס שמחזיק בחולצה מס' 7 וכרגע עדיין חלק מהקבוצה. חולצה מס' 10, רק נזכיר, תפוסה על ידי לוקה מודריץ', הזוכה בכדור הזהב.


הנשיא פלורנטינו פרס בירך את השחקן ומשפחתו וכל יתר הנוכחים וכרגיל היה הראשון לדבר. פרס אמר: "מצטרף אלינו היום שחקן מיוחד ויוצא דופן, וההיסטוריה שלנו מלאה בשחקנים מהסוג הזה, מאז הגעתו של אלפרדו די סטפנו ז"ל. אנחנו חייבים להמשיך את האגדה שלנו. אנחנו מברכים את אחד השחקנים הכי טובים בעולם. היום הזאר מגשים את אחד החלומות הגדולים שלו. הברנבאו הופך לבית שלך. אנחנו ריאל מדריד ואנחנו רוצים עוד נצחונות ותארים. אנחנו הולכים לבנות קבוצה גדולה יחד עם השחקנים וזידאן. הרבה זמן רצית לומר את המילים האלה".הגשים את חלומו. אדן הזאר  (Angel Martinez/Getty Images)
 

הזאר המחויך אמר "ערב טוב ותודה לכולם" בספרדית ואז עבר לדבר בצרפתית: "הספרדית שלי עדיין לא טובה. אני באמת לא יכול לחכות לרגע בו אתחיל לשחק בריאל מדריד ורוצה לזכות בתארים רבים. זה היה החלום שלי מאז שהייתי ילד ועכשיו אני כאן. אני רק רוצה ליהנות מהרגע". 


לאחר מכן השחקן הצטלם לקבוצה משפחתית-קבוצתית עם החולצה החדשה והשלב הבא היה להיפרד מהחליפה, לעבור לחולצת משחק ולהקפיץ כדור לעיני האוהדים שהיו בטירוף בסנטיאגו ברנבאו. השחקן התקבל בתשואות אדירות והיה נרגש במיוחד. הערכה ראשונה של מספר האוהדים לפי "מארקה": 50 אלף אוהדים, בדומה להצגתו של קאקא.


השחקן התפנה בהמשך לראיון קצר ראשון במדי ריאל מדריד ואמר: "זה נכון שאהדתי את ריאל מדריד מאז שהייתי קטן. זה כבוד ענק ללבוש את החולצה הזו. אני לא יכול לחכות שהעונה תתחיל. אני בטוח שתהיה עונה טובה, כולם נרגשים עבורי. בריאל מדריד אין כוכב, יש קבוצה. זידאן היה האליל שלי ואני שמח לשחק תחתיו אבל לא רק. אני רוצה ליהנות, לנצח משחקים ולזכות בתארים. ראמוס בועט פנדלים מצוין, אם הוא יבקש ממני אז אבעט בשמחה".אדן הזאר מתקבל באהבה (Angel Martinez/Getty Images)

השחקן גילה שהיה קרוב-קרוב לחתימה עוד בעונה שעברה: "זה נכון שהכל התחיל בשנה שעבה לאחר המונדיאל אבל נשארתי בצ'לסי לעוד עונה והייתה לי עונה נהדרת. זה רגע מושלם לחתום בריאל מדריד. היה לי מזל לדבר עם מודריץ', ביקשתי ממנו בצחוק את הספרה מס' 10 והוא אמר 'לא'. אני צריך להביא מספר נוסף אבל זה לא מה שחשוב. זה המועדון הטוב בעולם, לא יכולתי להתאפק. אנסה להיות השחקן הכי טוב בעולם אבל הצעד הראשון הוא להגיע לקבוצה הטובה בעולם, זה אתגר חדש. אני חושב שהגיע הזמן שלי לשחק בריאל מדריד, עכשיו אני צריך להראות את האיכות שלי על המגרש". 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ