תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"ריאל מדריד הוכיחה שהיא עדיין כאן". איזה מספר יקבל הזאר?

אדן הזאר | Angel Martinez/Getty Images
בספרד פרגנו לבלאנקוס לאחר הצגתו של הכוכב הבלגי. "כמה הם חיכו לראות אותך", נכתב בשער ה"מארקה" על השחקן שמשך את כמות האוהדים השישית הגבוהה בהיסטוריה. המועדון החל למכור חולצות שלו ללא מספר
לאחר עונה קשה במיוחד, בריאל מדריד מרגישים שהדרך למעלה החלה כבר אתמול (חמישי), עם הצגתו של אדן הזאר, השחקן היקר בהיסטוריה של המועדון, והמטרה מס' 1 של הקבוצה לקראת הקיץ הקרוב. המספרים היו רחוקים אמנם מהתהילה לה זה כריסטיאנו רונאלדו שגרם ל-85 אלף אוהדים להגיע לסנטיאגו ברנבאו כאשר הוצג בריאל מדריד לפני כעשור, אבל בספרד התלהבו גם מהצגתו של אדן הזאר.

50 אלף האוהדים שהגיע לברנבאו זו כמות הקהל השישית הגבוהה בהיסטוריה. חוץ מהפורטוגלי, נמצאים ברשימה גם דייגו מראדונה כשהגיע לנאפולי (65 אלף אוהדים), במקום השלישי זלאטן איברהימוביץ' בפריז סן ז'רמן (60 אלף אוהדים), ניימאר רביעי עם 57 אלף אוהדים, וקאקא חמישי (55 אלף אוהדים).

ב"מארקה" חרגו ממנהגם והוציאו את שער העיתון לרוחב, שם נכתב: "כמה הם רצו לראות אותך!". "ריאל מדריד הוכיחה שהיא עדיין כאן", נכתב בטור דעה ב"מארקה". "הצגתו של הזאר הוכיחה שהמועדון והאוהדים להוטים לחזור לאחר העונה האחרונה הכושלת. הקהל הגיע באשליה רבה שדברים הולכים להשתנות ויש למה לצפות. אולי רק עכשיו, אחרי שנה, ריאל מדריד מתחילה להתאושש מעזיבתו של כריסטיאנו רונאלדו". גם ברחבי אירופה פרגנו. ב-ESPN נכתב: "הרכש הענק של חלון ההעברות כבר כאן". ב"גלוב ספורט" נכתב: "הזאר הוצג במה שנראה כמו מופע גלקסיה",  ובקוריירה דלה ספורט סיכמו: "הקהל קיבל בברכה את הזאר שהוא הדובדבן שבקצפת".כ-50 אלף אוהדים הגיעו להצגתו של הזאר. הכמות השישית בגודלה בהיסטוריה (Angel Martinez/Getty Images)


בספרד משוכנעים שהבלגי, שהוצג אתמול ללא מספר (חולצות כאלה כבר נמכרות בחנות הרשמית של המועדון), יקבל את חולצה מספר 7 ששייכת כרגע לחלוץ מריאנו דיאס, וגם מספר 11 של גארת' בייל, שאתמול העדיף לשתף את האוהדים בחוויותיו השונות במשחק הגולף - נלקח בחשבון. לגבי מספר 10 של לוקה מודיץ' אמר בהצגתו אמש: "היה לי מזל לדבר עם מודריץ', ביקשתי ממנו בצחוק את הספרה מספר 10 והוא אמר 'לא'. אני צריך להביא מספר נוסף אבל זה לא מה שחשוב".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ