תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

נגמר סופית? מינו ראיולה דחה את הצעת ברצלונה על דה ליכט

מתיאס דה ליכט | Gettyimages
דיווח בספרד: סוכנו של ההולנדי בן ה-19 סירב לקטלונים, שרואים את המקרה כאבוד לאחר שהשחקן אמר שהוא לא יתנגד להחלטה. פריז סן ז'רמן היא המועמדת הבכירה לקלוט את הבלם
יכול להיות שהגענו לסיומה של אחת הסאגות הגדולות של הקיץ? על פי 'Cadena SER' הספרדית, סוכנו של מתיאס דה ליכט מינו ראיולה דחה את הצעת ברצלונה עבור הבלם בן ה-19. ההצעה האחרונה של הקטלונים הוגשה לפני מספר שבועות ומאז לא היו התפתחויות בעסקה.

במחנה של אלופת ספרד כמעט מחשיבים את המקרה כאבוד כיוון שהסיכוי היחיד שהמהלך ייצא לפועל, הוא שההולנדי יסתור את החלטת סוכנו ויחליט להיענות להצעת בארסה.

כפי שעשה במקרה של פרנקי דה יונג, נשיא המועדון ג'ורדי ברתומאו התערב במשא ומתן על מנת לשכנע את הבלם אבל לא הצליח לעשות זאת. דה ליכט השיב כי אם ראיולה נתן תשובה שלילית, הוא מסכים עם ההחלטה של סוכנו. בברצלונה מאמינים כי ההחלטה מבוססת על מניעים כספיים בלבד.
על פי הדיווח, דה ליכט ביקש שכר גבוה מזה של דה יונג, בטענה כי הוא מחזיק בהצעות גדולות מקבוצות אחרות, ביניהן פריז סן ז'רמן שנחשבת כעת למועמדת העיקרית להחתים את הבלם, וגם יובנטוס ובאיירן מינכן. יש לציין כי ברצלונה ואייאקס כן הגיעו להסכם בנוגע לשחקן. 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ