אין מקום לכולם: קובו לא ישחק בקבוצה הבוגרת של ריאל

טאקפוסה קובו
טאקפוסה קובו | Toru Hanai/Getty Images

היפני הצעיר שמרשים באימונים יצטרך לחזק את המילואים משום שבסגל של המועדון יש יותר מדי זרים. בינתיים, הקשר התראיין: "אני חייב לנצל את ההזדמנות, לא כל אחד זוכה לה". זידאן הצטרף לקבוצה במונטריאול

ריאל מדריד ממשיכה בהכנותיה בקדם העונה בקנדה כאשר בעוד חמישה ימים תקיים את משחק ההכנה הראשון. המאמן זינדין זידאן הצטרף לקבוצה בשעת לילה מאוחרת והיום (שלישי) יעביר אימון לראשונה מאז שחזר לצרפת בשל מותו של אחיו.


מי שבינתיים מרשים מאוד באימונים הוא היפני הצעיר טאקפוסה קובו, שבספרד כבר הגדירו אותו כאחד הפספוסים הגדולים של ברצלונה. ב"מארקה" נכתב מדוע השחקן, שהיה מיועד מלכתכילה לקבוצת המילואים אותה מאמן ראול – לא יוכל להיות חלק מהקבוצה הבוגרת. ריאל מדריד מחזיקה בסגל שלה יותר מדי שחקנים זרים: ויניסיוס ג'וניור, אדר מיליטאו וכן הקשר הצעיר פדה ואלוורדה, שיישאר חלק מהקבוצה, אמור לקבל דרכון אירופי בתחילת העונה.


היפני לא חושב יותר מדי רחוק ונהנה מהזמן בריאל מדריד. הקשר התראיין אתמול לערוץ הטלויזיה של המועדון ואמר: "הסתגלתי מהר מאוד ואני לומד הרבה כשחקן וכאדם. אני נדהם מהאיכות שיש לשחקנים. אני צריך לנצל את ההזדמנות הזו שניתנה לי, לא לכל אחד יש הזדמנות כזו". כשנשאל על האהבה לריאל מדריד במולדתו יפן, ענה: "יש שם הרבה תשוקה לריאל מדריד, כולם מכירים אותה ואני מאוד גאה לשחק במועדון הטוב בעולם". בספרד נכתב שהשחקן התרגש לפגוש באדן הזאר ואמר לו במבוכה: "צפיתי בהרבה סרטוני וידאו שלך".
עניין הזרים פוגע לא רק בקובו אלא גם ברודריגו, עוד אחד משחקני הרכש של הקבוצה. שניהם לא יוכלו להשתתף באף משחק רשמי של הקבוצה. עוד לגבי רודריגו, ויניסיוס כתב אתמול באינסטגרם שהוא ומרסלו יצאו לטיול במונטריאול בשעות הבוקר, אבל הברזילאי לא הגיע משום שלא הצליח להתעורר בזמן.


לגבי מצב הסגל, ריאל מדריד מקווה למכור את גארת' בייל לטוטנהאם. הנשיא פלורנטינו פרס כבר הצטרף לקבוצה במטרה לקדם את עזיבתם של מספר שחקנים. נראה שהתעקשותו של נאצ'ו להישאר תביא לעזיבתו של חסוס ואייחו, הבלם הצעיר שזכה עם ספרד ביורו הצעירות, כשהוא מבוקש בבונדסליגה. כרגע גם קיילור נבאס יישאר, כך שאנדריי לונין השוער הצעיר יושאל שוב, אולי לבטיס.
מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי