תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מואנס דאבור בפוסט לאוהדים: "תודה על התמיכה האדירה"

מואנס דאבור זכה לתשואות מאוהדי סביליה
אחרי הבכורה באצטדיון הביתי, החלוץ הודה לקהל שלו. עם זאת, לא כולם בספרד קנו את המחווה המרגשת כלפיו. טור דעה ב"מארקה" גרס כי התשואות היו יותר מתוך כעס על לופטגי מאשר מאהבה לישראלי
מואנס דאבור עלה אתמול (חמישי) לשחק בפעם הראשונה לעיני אוהדי סביליה, כאשר הוקפץ על ידי המאמן ז'ולן לופטגי מהספסל אל כר הדשא בדקה ה-79, במהלך משחק הניצחון על אפואל ניקוסיה. הקהל ברמון סאנצ'ס פיחואן הריע לישראלי באהבה רבה וקיבל אותו במחיאות כפיים סוערות, לאחר שהחלוץ בקושי שותף העונה למורת רוחם. היום, דאבור הודה לאוהדי סביליה באמצעות חשבון האינסטגרם שלו: "תודה על התמיכה האדירה!".עם זאת, לא כולם בספרד קנו את המחווה המרגשת. בטור דעה שפורסם היום ב"מארקה", אלברטו פרננדס כתב: "הייתי רוצה לחשוב שקבלת הפנים למואנס דאבור נבעה מסיבה אחת - הרצון לראות בפעולה שחקן שלא מקבל הזדמנויות שמגיעות לו(?). אבל התחושה היא שהקהל תומך בדאבור כדי להעניש מאמן שלא משביע את רצונו. התשואות הגדולות היו מיותרות לטעמי. הפיכת אירוע שגרתי במהלך העונה לנושא המרכזי במשחק שטרם הוכרע באותו שלב הייתה מפתיעה".

פרננדס המשיך וטען: "מה שחשוב לקהל הוא להיות צודק באישומים נגד לופטגי. אם דאבור יעזוב בינואר או ביוני, לופטגי אשם. אם הוא יבקיע שלושער בליגה האירופית, האצבעות יופנו למאמן על כך שלא ניצל אותו כראוי. אם יעבור קבוצה, כל שער שיכבוש בה (כמו במקרים של אימובילה ואספאס), לופטגי יצטרך לשאת באחריות. הקהל ראה את דאבור כובש במדים אחרים בליגה אחרת. כמו דה יונג, שעליו כבר סומן איקס. הרי בוודאי שעם דאבור היו לסביליה יותר נקודות ושערים, לא? זה לא חשוב. האוהדים תומכים במי שלא משחק, כי כשהוא יושב בחוץ קשה למדוד את הערך האמיתי שלו, אבל מבליט את פגמיו של מי שעולה על כר הדשא. העיקר להגיד 'אמרתי לכם' ".


מואנס דאבור. אוהדי סביליה פחות אוהבים אותו, יותר כועסים על המאמן (Aitor Alcalde Colomer / Contributor)
מואנס דאבור. האוהדים פחות אוהבים אותו, יותר כועסים על המאמן (Aitor Alcalde Colomer / Contributor)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ