תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אקס בית"ר ירושלים במרכזה של פרשת שחיתות בספרד

דויד אגנסו | לה ליגה, רשמי
חלוץ העבר שב-2006 גם הגיע לבירה ומי שמשמש כיום כיו"ר ארגון השחקנים, חשוד בסחיטה ובעבירות שוחד בעקבות מכתב שפרסם מנכ"ל הליגות השנייה והשלישית
כדורגלן העבר דויד אגנסו, כיום יושב ראש ארגון השחקנים בספרד ובשנת 2006 חלוץ בית"ר ירושלים, מואשם בשוחד. הבוקר (שלישי), בשער "מארקה", מתפרסם אי-מייל שנשלח למערכת העיתון ובו טוען אנטוניו סאיס צ'קה, מנכ"ל הליגות השנייה והשלישית בספרד, לעבירות שוחד וסחיטה שביצע אגנסו.

"אני כותב לכם כדי שכולם ידעו על מה שקורה וכיצד מבצע דברים יו"ר ארגון השחקנים דויד אגנסו", כתב צ'קה, שבין השאר טוען שאגנסו שיחד עבור קבלת מידע ושחלוץ העבר אף דרש ממנו באיומים להשיג מידע נחוץ על שחקנים בליגות אלה. הוא שיתף איתו פעולה לדבריו, אולם החליט כעת לחשוף את הפרשה בטענה שהוא מתחרט על מעשיו וכי יש צורך שכולם יכירו את התנהלות יו"ר ארגון השחקנים.

חלוץ העבר מסר בתגובה לעיתון: "אגן על עצמי ועל כבודי בכל מקום שאדרש, מדובר בהאשמות שווא ובשקרים". למי שלא זוכר, הוא הגיע לבית"ר ירושלים בהשאלה בתקופת ארקדי גאידמק על ידי המאמן לואיס פרננדז ונחשב לכוכב, אך עזב לאחר כחצי עונה בעקבות התפטרות המאמן לקראת סוף העונה, כשהקבוצה איבדה סיכוי ממשי לזכות באליפות.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ