תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

נג'ילה טרינידאג'י: "ניימאר מסוכן, חייב להיות מאושפז או כלוא"

ניימאר | Gettyimages
פרשת האונס מסרבת לרדת מהכותרות. הדוגמנית שמאשימה את השחקן באונס, מספרת שהודה בפניה שהוא מסומם ושיכור, וטוענת שהוא מסוכן לציבור. הברזילאית חשפה את שיחות הוואטספ בינה לבין עורך דינה
פרשת האונס בה מואשם ניימאר מסרבת לרדת מהכותרות. הכוכב הצרפתי נחקר לאחרונה במשטרה כשהגיע לתחנה עם קביים בשל הפציעה שתמנע ממנו לשחק בקופה אמריקה (אגב, הברזילאי יזדקק למנוחה בת חודש, כך פורסם בדו"ח הרפואי של פריז סן ז'רמן).

נג'ילה טרינידאג'י, הדוגמנית הברזילאית שהתלוננה, חשפה היום (ראשון) בברזיל את שיחות הוואטספ בינה לבין עורך דינה ומעבר לאשמת האונס הכריזה שהברזילאי אף מסוכן לסביבה וחייב להיות כלוא או מאושפז.

"האם אני צריכה לעבור את הבדיקות הרפואיות היום?", שאל את בא כוחה, והוסיפה: "פחדתי להיות לבד, הוא משוגע, אלוהים"!. עורך דינה ניסה להרגיע אותה: "החוק מגן עלייך, אם יש לך תמונות - זה מספיק. תשלחי לי אותן בזמנך כשאתה נרגעת". המתלוננת הוסיפה: "אני לא רוצה לחשוף את עצמי, אבל הוא היכה אותי, צילם את הישבן שלי, התפאר בכך עם חברים. למחרת אני הכיתי אותו, כעסתי".
לאחר מכן אמרה בזעם: "הוא היכה אותי ואנס אותי, הוא שיכור ומסומם, הוא בעצמו כתב את זה בהודעות והודה בפניי, הוא היה ככה כשנפגשנו. הוא מכור לסמים, הוא אלים, הוא צריך להיות כלוא או מאושפז. הוא מהווה איום על החברה".


בהמשך, הברזילאית התווכחה עם עורך דינה לאחר שהחליטה לפרסם את הוידאו בטענה כי היא לא רוצה לסבול לבד ושניימאר ישלם על מעכשיו. באותו זמן, השיב לה הפרקליט: "לצדק יש את הדרך שלו, אם את רוצה לעשות את זה בצורה כזו, עדיף לך לחפש עורך דין חדש". נג'ילנה השיבה: "אני מאמין גם", והשניים נפרדו. פרשת האונס לעומת זאת, ממשיכה. נראה שהדוגמנית שמבקשת לשוב לחיות את חייה הרגילים ולגדל בשלווה את בתה הקטנה - תתקשה לעשות זאת.מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ