תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פ.ס.ז' פתחה עונה עם 0:3 על נים, האוהדים קיללו את ניימאר

אוהדי פריז סן ז'רמן אוהדי פריז סן ז'רמן | FRANCK FIFE/AFP/Getty Images
קבאני (24 בפנדל), אמבפה (56) ודי מריה (69) כבשו ונתנו לאלופת צרפת את הפסגה כבר מהמחזור הראשון, אבל את ההצגה גנב הקהל עם שלטים בגנות הכוכב הברזילאי. ליל ניצחה 1:2 את נאנט, שטרסבורג ומץ נפרדו ב-1:1
אחרי הופעת הבכורה המוצלחת של פרדראג ראיקוביץ', המחזור הראשון בליגה הצרפתית נמשך הערב (ראשון) עם שלושת המפגשים האחרונים. במשחק הראשון גירדה ליל 1:2 ביתי נגד נאנט, בעוד שטרסבורג סיימה בתיקו 1:1 אצל מץ. במוקד, האלופה פריז סן ז'רמן ניצחה 0:3 את נים החלשה במשחק שעיקר תשומת הלב בו הופנתה, איך לא, לניימאר.

פריז סן ז'רמן - נים 0:3
לקבוצה שסיימה את העונה הקודמת במקום התשישי לא היה סיכוי מול האלופה, לה הפסידה פעמיים בעונה שעברה בסך שערים כולל של 2:7. בזמן שביציעים האוהדים הניפו שלטים הקוראים לניימאר ללכת במקרה הטוב ומכנים את אמא שלו בשמות במקרה הרע, החברים שלו על הדשא המשיכו להוכיח שהם מסתדרים מצוין בלעדיו.

אדינסון קבאני כבש בפנדל בדקה ה-24, ועד סוף המחצית פריז שיחקה בהילוך נמוך, אבל לאחר החזרה מחדר ההלבשה הם החליטו שמספיק. ברנאט הגיע לכדור עומק גדול ומסר אותו לאמבפה שכבש (56), וילד הפלא הצרפתי הוסיף גם בישול בדקה ה-69 כשהכניס כדור אדיר לאנחל די מריה. הוא עוד הספיק להחמיץ הזדמנות ענק לפני שהשופט שרק לסיום, וטוכל ושחקניו יכולים לסמן וי על המחזור הראשון.
ליל - נאנט 1:2
סגנית אלופת צרפת התקשתה במשך דקות ארוכות, אך בסופו של דבר גירדה שלוש נקודות ופתחה את העונה ברגל ימין. הבשורה המשמחת הגיעה מכיוונו של  ויקטור אוסימהן, הרכש הניגרי בן ה-20 שהצטרף הקיץ משרלרואה, שהבקיע שערי בכורה (19 ו-80) וסידר במו רגליו את הניצחון.


נאנט, שהתמקדה בהגנה, הצליחה רק לאזן זמנית משער עצמי של המגן זקי צ'ליק (52) והיא תקווה להשיג נקודות ראשונות בבית נגד מארסיי (שבת ב-18:30). ליל, לעומת זאת, תנסה לשמור על מאזן מושלם כשתצא למשחק חוץ נגד אמיין (שבת ב-21:00).


תוצאה נוספת
מץ - שטרסבורג 1:1
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ