תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

'לאקיפ': "ניימאר סירב להשתתף באימון פריז סן ז'רמן"

דיז'ון - פריז סן ז'רמן 6:1
לפי הדיווח בצרפת, הכוכב הברזילאי רתח על דבריו של המאמן תומאס טוכל ולא הופיע להתכנסות יום אחרי הניצחון הגדול על דיז'ון ברבע גמר הגביע
העיתון הצרפתי הנחשב 'לאקיפ' חשף היום (רביעי) פרשה נוספת במערכת היחסים העכורה בין ניימאר לבין קבוצתו פריז סן ז'רמן, שלא מפסיקה לספק כותרות מאז שהברזילאי עבר לעיר האורות בקיץ 2017.

לפי הדיווח, ניימאר סירב להשתתף באימון פריז סן ז'רמן לאחר שהקבוצה מעיר האורות דרסה את דיז'ון 1:6 ברבע גמר הגביע הצרפתי לפני כשבועיים. הברזילאי שהתאושש מפציעה ולא שותף בהתמודדות, טען למחרת שהוא "צריך לנוח" כי הוא אינו כשיר לחלוטין ולא נטל חלק באותו אימון, אולם בצרפת סבורים שהכוכב לא אהב את דבריו של המאמן תומאס טוכל.

כזכור, טוכל אמר לפני המשחק מול בורוסיה דורטמונד שמקומו של ניימאר בהרכב לא מובטח וכי הוא לא יודע האם הוא יהיה כשיר למשחק בליגת האלופות, דבר שכאמור עורר את זעמו של הברזילאי, שהתבטא בחוסר שביעות רצון לאחר ההפסד בגרמניה במשחק הראשון בשמינית הגמר: "לא כך דמיינתי שאגיע למשחק, אך לצערי הייתי צריך לקבל את ההחלטה של הצוות הרפואי של המועדון".ניימאר לאחר השער נגד דורטמונד. לא מספיק לספק כותרות (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ