תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פברגאס: "ניימאר ברמה של רונאלדיניו, הוא יכול להפוך לטוב בעולם"

ניימאר, רונאלדיניו | FABRICE COFFRINI/AFP via Getty Images
קשר מונאקו ששיתף פעולה במשך עונה אחת עם הברזילאי במדי ברצלונה, פרגן לשחקן הכנף בראיון: "העונה נפגשתי נגדו פעמיים והוא הרג אותנו, הוא כוכב על שעושה את ההבדל"
בעקבות מעברו של ניימאר מברצלונה לפריז סן ז'רמן בקיץ 2017 הפך השחקן הברזילאי לאחד המושמצים בכדורגל העולמי. למרות זאת קשר מואנקו ססק פברגאס ששיתף פעולה עם ניימאר בעונת 2013/14 מאמין הוא הוא עדיין אחד השחקנים הטובים בעולם.

"היכולות שלו ברמה של רונאלדיניו" אמר פברגאס והוסיף: "הוא עדיין יכול להיות השחקן הטוב ביותר. מחוץ למגרש הוא ילד טוב, הוא שמח ונהנה מהחיים".

הקשר הספרדי בן ה-32 דיבר המשך המפגשים נגדו בליגה הצרפתית: "הוא כוכב על שעושה את ההבדל כשהוא רוצה. עבר הרבה זמן מאז ששיחקתי איתו באותו קבוצה ונפגשתי נגדו במדי מונאקו והוא הרג אותנו בשני המשחקים".


בנוסף סיפר על ההפסד המאכזב נגד אתטליקו מדריד שגרם לו לחזור לכדורגל האנגלי ולחתום בצ'לסי: "הכל היה יכול להשתנות עבורי, אבל הכל נמצא בסופו של דבר בפרטים הקטנים. הפסדנו את הליגה בקאמפ נואו ולאחר מכן חשבתי להמשיך הלאה"."הוא יכול להיות השחקן הטוב בעולם". ניימאר עם ססק פברגאס (LLUIS GENE/AFP via Getty Images)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ