תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

כדורגלן מהליגה הצרפתית נתפס מאונן באמצע הרחוב ונעצר

פאריד אל מלאלי | JEAN-FRANCOIS MONIER/AFP via Getty Images
פאריד אל מלאלי בן ה-22, שחקן נבחרת אלג'יריה ואנז'ה, הציץ לדירה והחל לענוג את עצמו בציבור. לפי ESPN, זו כבר הפעם השנייה שהוא נעצר מסיבה זו. כמה שעות לפני המעצר, הוא האריך את חוזהו בקבוצה
דיווח מטריד הלילה (רביעי) בצרפת. פאריד אל מלאלי, הקשר האלגי'ראי בן ה-22 של אנז'ה, נעצר לאחר שנתפס מענג את עצמו באמצע הרחוב, בעת שהוא מסתכל על אישה שנמצאה בביתה בקומת קרקע.

באנז'ה אישרו את מעצרו על ידי המשטרה המקומית, אבל סירבו להגיב רשמית בשלב זה. האירוע התרחש למעשה ביום שני בערב (22:50 שעון מקומי) והוא נתפס לאחר ששכנים של אותה אישה ראו את הכדורגלן עומד ליד החלון, מסתכל עליה ומאונן. השכנה התקשרה למשטרה ואז התברר שזו הפעם השנייה שהוא נעצר בגין אירוע דומה, כך לפי הפרסום ב-ESPN.

אל מלאלי, שרשם שתי הופעות בנבחרת אלג'יריה, אמנם שותף העונה בליגה 306 דקות בלבד במדי המדורגת עשירית בטבלה, אבל כבש בשמונה הופעות - פתח בהרכב בסך הכל ארבע פעמים - שלושה שערים. גם בגביע כבש פעמיים בשתי הופעות, אולם הוא נחשב לשחקן צעיר ומבטיח. מה שמדהים הוא ששעות ספורות לפני שנתפס ונעצר, הוא האריך את חוזהו בקבוצה עד 2023.אל מלאלי (LOU BENOIST/AFP via Getty Images)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ