תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיווח: פ.ס.ז' וליון מאיימות לפרוש מליגת האלופות

ניימאר נגד ליון | PHILIPPE DESMAZES/AFP via Getty Images
שתי הקבוצות הצרפתיות מבינות שיסבלו מנחיתות משמעותית משאר המועדונים, בשל העובדה שיגיעו למפעל הבכיר ביבשת אחרי חמישה חודשים ללא כושר משחק, ולכן עשויות לעזוב באופן יזום
דבריו של נשיא ליון ז'אן מישל אולאס על שובה של ליגת האלופות ב-7 באוגוסט עוררו סערה וגררו הכחשות מצד אופ"א, אך נראה שהקבוצה הצרפתית יחד עם האלופה פריז סן ז'רמן מתכננות לערוך צעדים קיצוניים יותר ולבטל את השתתפותן בליגת האלופות.

שתי הקבוצות הצרפתיות היחידות שנשארו באירופה, מבינות שאם המפעל הבכיר ביבשת אכן יחזור בחודש אוגוסט, עם סיומן של הליגות המקומיות גם פריז סן ז'רמן וגם ליון יסבלו מנחיתות משמעותית מאחר שלא שיחקו כדורגל מקצועי מאז תחילת חודש מארס. לכן בכלי התקשורת השונים בצרפת טוענים כי למרות שטרם הוגשה תלונה לאופ"א בנושא, הרעיון מצד שני המועדונים הוא לאיים על הארגון האירופי בשל טענות אלו.

למרות כל זאת, יש לציין שבעת הקפאת ליגת האלופות צמד הקבוצות מצרפת היו במומנטום מצוין, פריז סן ז'רמן עלתה לרבע הגמר לראשונה מאז 2016 לאחר שעברה את בורוסיה דורטמונד, בעוד ליון, שכאמור לא ערכה את משחק הגומלין נגד יובנטוס, אך ניצחה 0:1 בביתה במשחק הראשון יכולה גם היא להמשיך את המסע האירופי.גם בליגת האלופות לא נזכה לראות העונה את ניימאר? (FRANCK FIFE/AFP via Getty Images)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ