תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מסי: "סיום העונה היה מתסכל, אני עייף מבחינה מנטלית"

ליאו מסי ליאו מסי | Gettyimages
כוכב ברצלונה התייחס להדחה מליגת האלופות ודיבר במולדתו על הסיכויים של ארגנטינה לזכות בקופה אמריקה: "נגיע עם אותה התלהבות ותשוקה, אבל אנחנו לא לא פייבוריטים כמ בעבר - הנבחרת עוברת שינוי"
פחות משבועיים לפני שארגנטינה תפתח את הקופה אמריקה נגד נבחרת קולומביה, הכוכב הכי גדול והקפטן שלה ליאו מסי התראיין הערב (רביעי) במולדתו ודיבר על הסיכויים לזכות בטורניר, הציפיות הגבוהות ממנו וההדחה המאכזבת עם ברצלונה מליגת האלופות.

מסי פתח את דבריו: "סיימתי את העונה מתוסכל ויותר עייף מנטלית מאשר פיזית, בעיקר בגלל ההדחה מליגת האלופות. מבחינת גופנית, היה לי זמן לנוח העונה, אני חושב שזו אחת העונות ששיחקתי בה הכי מעט דקות".

על הקופה אמריקה: "אנחנו מגיעים באותה התלהבות ותשוקה כמו תמיד, אבל המציאות היא שהנבחרת עוברת תהליך של שינוי. עבור רוב הסגל זה הטורניר הרשמי הראשון. אנחנו לא פייבוריטים כמו בעבר, אבל אנחנו רוצים לזכות בגביע".סיום עונה מתסכל. ליאו מסי (AFP)


על היותו קפטן בברצלונה ובארגנטינה: "זה גרם לי לדבר בחדר ההלבשה. זה דרש ממני הרבה. נתקעתי ולא ידעתי מה לעזאזל אני אמור להגיד. אני קפטן בדרך שלי".

על כך שמצפים ממנו לנצח משחקים לבדו: "בכל פעם זה נהיה יותר ויותר קשה. אף אחד לא משחק היום בצורה פתוחה, למעט מספר מצומצם של קבוצות שמשאירות שטחים פתוחים".

על החולצה עם המספר '10' של ארגנטינה: "זאת חולצה שחשובה לכל מי שלבש אותה. מראדונה הפך אותה לכזאת, אבל ברגע שאתה נכנס למגרש היא לא משנה כלום".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ