תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לואיס קסטרו הוא מאמן החדש של מנור סולומון בשחטאר דונייצק

לואיס קסטרו | MIGUEL RIOPA/AFP/Getty Images
הפורטוגלי, שהחליף את פאולו פונסקה שעבר לרומא, אמר לאחר שחתם לשנתיים: "היו לי כמה הצעות ביד, אבל לי ולמועדון יש את אותה השקפה. שמח להיות פה"
קבוצתו של מנור סולומון, שחטאר דונייצק, הכריזה היום (רביעי) על מחליפו על הקווים של פאולו פונסקה הפורטוגלי, שעזב לרומא. המאמן שנבחר הוא לואיס קסטרו בן ה-57, פורטוגלי גם הוא. המאמן החדש, שבעברו כבר החליף את פונסקה בפורטו, חתם במועדון הפאר מאוקראינה לשנתיים הקרובות.

נשיא שחטאר, רינאט אחמטוב, אמר לאתר הרשמי לאחר המינוי: "הוא מתאים לפילוסופיה של המועדון שלנו וגם לסגנון המשחק. הוא יגרום לאוהדים שלנו הרבה רגעים טובים עם כדורגל מבריק, התקפי ומנצח".

קסטרו אמר: "היו לי כמה הצעות ביד אבל ברגע שקיבלתי את ההצעה משחטאר, הסתכלתי אך ורק עליה. אני שמח להיות במועדון הזה. הנשיא רוצה לראות כדורגל התקפי, וכך גם אני. נעבוד קשה כדי לשמח את האוהדים".


קסטרו, שאימן בעונה האחרונה בויטוריה גימראייש, סיים את הליגה במקום החמישי עם קבוצתו, לאחר ניצחונות מרשימים על ספורטינג ליסבון ופורטו בחוץ. אלופת אוקראינה תהיה הקבוצה הראשונה מחוץ למולדתו, כאשר גם כשחקן הוא מעולם לא עזב את פורטוגל. תפקידו הגדול ביותר היה מאמנה הזמני של פורטו, כשהוקפץ מקבוצת המילואים ל-16 משחקים, אחרי שכאמור החליף את פונסקה, ומיד בתום העונה חזר לקבוצה השנייה של המועדון.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ