תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טרבזונספור שדרגה את חוזהו של וואקמה, סעיף השחרור עלה

טוני וואקמה טוני וואקמה | AFP
נשיא המועדון הטורקי אישר שנדחתה בעבור הניגרי בן ה-30 הצעה מערב הסעודית על סך ארבעה מיליון יורו, מה שהוביל לפתיחת החוזה ומחירו כעת עומד על 8 מיליון יורו. דיווחים: גם פנרבחצ'ה מעוניינת בחלוץ
טוני וואקמה ללא צל של ספק הפך לאחד הכוכבים הגדולים של הליגה הטורקית בחודשים האחרונים. את עונת הבכורה שלו בטרבזונספור הוא סיים עם 11 שערים ו-11 בישולים ב-31 משחקים וסייע לקבוצתו לסיים במקום הרביעי והמכובד בליגה, אבל שנה אחרי שנרכש תמורת 1.1 מיליון יורו מהפועל באר שבע, מחירו כבר זינק במאות אחוזים.

העובדה שוואקמה כבר חגג את יום הולדתו ה-30 לא מרתיעה את קבוצת הפאר פנרבחצ'ה, שסיימה רק במקום השישי ומנסה לפלס את דרכה בחזרה לצמרת ומוזכרת ביממה האחרונה כמועמדת לצרף את הניגרי. הבעיה שלה תהיה שבטרבזונספור החליטו שלא לשחרר אף אחד מכוכבי הקבוצה ולאחרונה אף שדרגו את חוזהו של וואקמה לשם כך בתמורה להעלאת סעיף השחרור שלו ל-8 מיליון יורו.

בנוסף לכך, מתברר כי לאחרונה וואקמה דחה הצעה מערב הסעודית - טרבזונספור הייתה יכולה למכור אותו עבור ארבעה מיליון יורו, אולם החלוץ צוטט: "אני לא רוצה ללכת גם עבור חמישה מיליון יורו". גם נשיא המועדון אישר שנדחתה הצעה בסך 4 מיליון יורו מערב הסעודית עבור וואקמה צילום מסך (gunebakis)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ