תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

צפו בתקציר: החמצות רבות ב-0:0 בין ארגנטינה לצ'ילה

ארגנטינה - צ'ילה 0:0
האלביסלסטה התייצבו למשחק ידידות בלוס אנג'לס מול הנבחרת אותה הכניעו בקרב על המקום השלישי בקופה לפני חודשיים ללא מסי ואגוארו, אך בכל זאת השוער קלאודיו בראבו מנע מדיבאלה ומרטינס ניצחון וגרם לתיקו מהנה
ללא ליאו מסי המושעה, סרחיו אגוארו, אנחל די מריה וכוכבים אחרים שנותרו הפעם מחוץ לסגל האלביסלסטה, רשמה נבחרת ארגנטינה 0:0 די מהנה נגד נבחרת צ'ילה, במשחק ידידות שנערך בארה"ב, בלוס אנג'לס, ולמעשה היווה שחזור של הקרב על המקום השלישי בקופה אמריקה רק לפני חודשיים, אותו ניצחה ארגנטינה.

ארגנטינה וצ'ילה לא רגילות ליציעים ריקים, אבל כנראה שהיעדרותו של מסי עשתה את שלה וקרחות בהחלט נראו באצטדיון בעיר המלאכים, אולם כנראה שאותה אווירה נינוחה גם שיחררה את השחקנים והובילה למשחק טוב בו כל צד יכול היה להכריע את ההתמודדות, אך החמצות מצד אחד ויכולת טובה מצד שני של השוערים קלאודיו בראבו הצ'יליאני - שחזר לשער הנבחרת לאחר כמעט שנתיים - ואגוסטין מרצ'סין הארגנטינאי גרמו לתיקו מאופס בסיום. יש לציין שהייתה זו בעיקר ארגנטינה שהציגה משחק התקפי ורווי מצבים, יש שיגידו בניגוד להופעותיה בשנתיים האחרונות.

בנסיבות אלה, מי שזכה לקבל את הקרדיט בהתקפה של ליאונל סקאלוני היה פאולו דיבאלה, הכוכב שנשאר ביובנטוס ושיתף פעולה לצד לאוטרו מרטינס מאינטר, אבל השניים לא הצליחו למצוא את הרשת למרות הזדמנויות טובות וגם ניסיון של לוקאס מרטינס נעצר במשקוף, בעוד מנגד היה זה ססאר פינארס שיכול היה להבקיע לזכות צ'ילה, שמבין כל שחקני הקישור וההתקפה שלה היחיד שהשלים 90 דקות היה אלכסיס סאנצ'ס, שינסה כעת להציל את הקריירה כמושאל ממנצ'סטר יונייטד לאינטר. מי שניצל בשורות צ'ילה היה צ'ארלס אראנגיס, שעבירה שלו על ג'ובאני לו צ'לסו כבר במחצית הראשוןנהבהחלט הייתה יכולה להסתיים בהרחקתו, אולם השופט ויתר לו על שליפת כרטיס צהוב שני (את הראשון הוא קיבל כבר אחרי 7 דקות).דיבאלה מנסה להשתחרר מאראנגיס (FREDERIC J. BROWN/AFP/Getty Images)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ