תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יצרנית יהלומים: אחרי ז'ואאו פליקס, לבנפיקה יש 'תכשיט' חדש

מחזור 4 פורטוגל: בראגה - בנפיקה 4:0
פפ גווארדיולה סימן אותו בתור היורש של פרננדיניו, מנצ'סטר יונייטד שלחה סקאוט למשחק הליגה האחרון ופריז סן ז'רמן ניסתה לצרפו בקיץ. פלורנטינו לואיס בן ה-20 משגע את אירופה, תג המחיר: 100 מיליון יורו
בחמש השנים האחרונות הכניסה בנפיקה ליסבון יותר מ-460 מיליון יורו ממכירת שחקנים ואחרי העברתו של ז'ואאו פליקס לאתלטיקו מדריד, ברחבי אירופה כבר סימנו את התכשיט הבא שצפוי להכניס לא מעט כסף לקופה של מועדון הפאר הפורטוגלי.

מדובר בפלורנטינו לואיס, קשר אחורי בן 20, לו חוזה עד 2024 בבנפיקה וסעיף יציאה בגובה 100 מיליון יורו. לפי הפרסומים באנגליה, שחקן נבחרת פורטוגל הצעירה כבר נמצא תחת מעקב של מנצ'סטר סיטי ומנצ'סטר יונייטד ובחודש ינואר הקרוב צפויה מלחמה על שירותיו.

פפ גווארדיולה, כך לפי אותם פרסומים, מעוניין שלואיס יהיה היורש של פרננדיניו בקישור האחורי של מנצ'סטר סיטי, אך גם היריבה העירונית נמצאת בתמונה והיא אף שלחה סקאוט למשחק הליגה האחרון בו היהלום הצעיר היה מהמצטיינים ב-0:4 של קבוצתו על בראגה.


מי שהוזכרה כמועמדת לצרף את לואיס במהלך הקיץ האחרון היא פריז סן ז'רמן, אולם המגעים בין הצדדים לא צלחו. במהלך העונה שעברה הוקפץ הקשר לקבוצה הבוגרת של בנפיקה ליסבון ורשם 11 הופעות במסגרת הליגה. העונה, אחרי שהרשים אשתקד, הוא כבר פתח בכל המשחקים והפך לבורג משמעותי במרכז המגרש.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ