תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סקאלוני: "שיחקנו מושלם". מרטינס: "לא בכל יום כובשים 3 שערים"

מקסיקו - ארגנטינה 4:0
בארגנטינה מרוצים מהניצחון 0:4 על מקסיקו: "הרגשנו שאנחנו צוות, זה היה הדבר הכי חשוב", אמר המאמן. החלוץ הוסיף: "מקווה שאמשיך לשמח את האוהדים". וגם המספרים של השחקן מאז מונה המאמן
 נבחרת ארגנטינה הביסה ללא ליאו מסי 0:4 את נבחרת מקסיקו במשחק הכנה שגרם להרבה אופטימיות לקראת המשך הדרך ולמשחקי הקופה אמריקה שיערכו בקיץ הקרוב.

מאמן המנצחת ליונל סקאלוני אמר בסיום המשחק: "הבחורים שיחקו משחק מושלם, ידענו את הדרך בה מקסיקו תשחק ויצאו להתקפות מהירות. הרגשנו שאנחנו צוות, זה היה הדבר הכי חשוב".  המאמן התייחס לשנים המאכזבות של הנבחרת ואמר: "משנת 2014 ועד 2016 שיחקנו בשלושה גמרים. להגיד שארגנטינה נכשלה, די מסובך", אמר סקאלוני.

הכוכב הגדול של המשחק היה החלוץ של אינטר לאוטרו מרטינס שאמנם שיחק רק מחצית אך, כיכב עם שלושער תוך 22 דקות בלבד. מאז סקאלוני מונה למשרת המאמן, מרטינס כבש לא פחות משמונה שערים בינלאומיים, הכי הרבה בקרב שחקני ארגנטינה כאשר במקום השני נמצא ליאו מסי עם שלושה שערים בלבד.שמונה שערים מאז מינויו של ליונל סקאלוני. לאוטרו מרטינס מככב (Photo by Edward A. Ornelas/Getty Images)


מסתבר שלמרות ההופעה האישית המרהיבה, מרטינס עלה למשחק עם פציעה קלה: "החילוף תוכנן מראש", אמר המאמן. החלוץ בן ה-22 אמר: "אני שמח ונרגש, לא בכל יום כובשים שלושה שערים עם החולצה הזאת. אני שמח ומודה על האמון ואני מקווה שאמשיך לשמח את האוהדים".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ