תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מסתמן: רן בן שמעון ימשיך בקפריסין לשנתיים נוספות

שערי מוקדמות היורו 19.11.19
למרות סיום הקמפיין המאכזב, בהתאחדות הקפריסאית רוצם להאריך את חוזהו של המאמן הישראלי עד 2022, לאחר שהוביל את הנבחרת למקום הרביעי. עשוי להרוויח כ-20 אלף יורו בעונה
רן בן שמעון סיים השבוע קמפיין מלא ראשון עם נבחרת קפריסין כאשר הוביל אותה למקום הרביעי עם 10 נקודות בעשרה משחקים. אך לאור היכולת בשלושת המשחקים האחרונים בהם ספגה קפריסין תבוסות קשות של 6:1 לבלגיה ו-5:0 לרוסיה, עתידו של המאמן הישראלי מוטל בספק.

עם זאת, היום (שישי) פורסם בתקשורת המקומית כי יש רצון לחדש את חוזהו של בן שמעון בהקדם, על מנת למנוע ספקולציות בהתאחדות הקפריסאית. עוד נכתב כי איש המפתח במו"מ הוא המנהל הטכני של קפריסין סאבס קונסטנטינו שנפגש באופן פרטי עם המאמן.

לבן שמעון הוצא חוזה לשנתיים נוספות, בהן ירוויח כ-20 אלף יורו בחודש ונראה ששני הצדדים רוצים להמשיך את ההתקשרות גם במוקדמות מונדיאל 2022, בטענה שהישראלי עזר לנבחרת להתקדם מבחינה מקצועית.צפוי להמשיך בנבחרת קפריסין. רן בן שמעון (Gettyimages)


כזכור רן בן שמעון מונה למאמן בשנת 2017 והפך למאמן הישראלי הראשון שמאמן נבחרת אחרת באירופה. ב-23 משחקים בינלאומיים שניהל עד כה, ניצח בחמישה, סיים בארבע בתיקו ונוצח ב-14 הנותרים.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ