תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיווח: ספרטה פראג דורשת מהאשק פיצויים בסך 2 מיליון יורו

מרטין האשק | ספרטה פראג
המועדון הצ'כי הגיש תביעה להתאחדות נגד הקשר, שהיה מועמד למכבי חיפה והתיר את חוזהו בחודש מארס. עורך דינו אמר: "בינתיים לא קיבלנו את המסמכים, לכן אני לא יודע דבר בנושא"
הקשר הצ'כי שכמעט חתם בינואר במכבי חיפה, מרטין האשק נמצא בתהליכי בוררות מול קבוצתו לשעבר ספרטה פראג, שהודיעה עוד בשבוע שעבר כי פתחה בהליך משפטי נגדו לאחר שהפר את תנאי החוזה. אבל אז עדיין לא היה ברור עד כמה עמוק הבור.

על פי התקשורת הצ'כית, ספרטה דורשת פיצויים בסך 55 מיליון קורונה צ'כית (שווה ערך לשני מיליון יורו), בטענה להפרת חוזהו בקבוצה והגישה לתובע ההתאחדות לכדורגל עורך הדין ברוניסלב שרק, מסמך משפטי המכיל 14 עמודים.

עורך דינו של האשק, מרקטה ווצ'וסקה היינדלובה, טרם ראה את מכתב התביעה, שיטופל על ידי שלושה שופטים ואמר: "אני יכול לומר שבינתיים אני לא יודע שום דבר בנושא, ואני קיבלתי את המידע רק מכלי התקשורת בצ'כיה".


כזכור רק לפני חודש שמו של הקשר הצ'כי הוזכר פעמים רבות כמועמד בכיר להצטרף למועדון הפאר בשיקטאש, אך נראה שלאור התביעה המשפטית מצד ספרטה פראג היא החליטה לוותר על השחקן ולנו נותר רק לחשוב מה היה קורה אם הוא היה חותם לבסוף בקבוצה של מרקו בלבול?


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ