תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רק רשת: התוכניות לשדרוג אצטדיון סנטיאגו ברנבאו אושרו

אברטון - סאות'המפטון 1:1
פלורנטינו פרס אישר שהעבודות יצאו לדרך - הפרטים המלאים בפנים. וגם: אקס בית"ר זרק כיסא על אוהדים ועזב את הקבוצה ה-26 בקריירה, באיטליה אישרו הקמת קבוצות בת ו-וויין רוני במגעים עם די סי יונייטד מה-MLS
17:20: התוכנית של הכדורגל האיטלקי לקידום שחקנים צעירים
מנכ"ל ההתאחדות האיטלקית בכדורגל ג'ובאני מלאגו הודיע שקבוצות מהסרייה A יוכלו להקים קבוצות בת, ממש כמו כמו בספרד. הקבוצות ה-"B" יחלו את דרכן בסרייה C ויוכלו לעלות עד ליגת המשנה, ובכל מקרה ישחקו לכל היותר בליגה מתחת לקבוצת האם. הרעיון נועד לקדם את הכדורגל האיטלקי, כשקבוצת B לא תוכל להחזיק שחקנים מעל גיל 21, למעט שני שחקנים עד גיל 23.

14:55: יופ היינקס חוגג יום הולדת 73, עם נתון בלתי נתפס
יום היינקס חוגג יום הולדת 73. "אופטה" בדק ומצא שהמאמן הגרמני הוותיק מחזיק בממוצע של 2.69 נקודות למשחק בקדנציה הנוכחית (והאחרונה?) בבאיירן מינכן, יותר גם מפפ גווארדיולה.


13:50: התוכניות לשדרוג הברנבאו יוצאות לדרך
נשיא ריאל מדריד, פלורנטינו פרס, אישר שהתוכניות להקמת סנטיאגו ברנבאו החדש יצאו לדרך. השדרוג של האצטדיון החדש יעלה 400 מיליון יורו והצפי לסיום העבודות הוא 2022. בתוכניות בין היתר יהיה גג נסגר, 12 מטר יוספו לגובהו ויוקם באצטדיון מלון מפואר. מועצת העיר של מדריד נתנה אישורה להסרת שני מגדלים בצד המערבי של המגרש. במקום שיפונה יוקם מגרש חנייה ענק.


12:50: סטיב מקלארן מועמד גם לק.פ.ר
באנגליה מדווחים שגם ק.פ.ר נמצאת ברשימת הקבוצות המעוניינות בסטיב מקלארן לתפקיד המאמן.

12:30: נחשפו התלבושות של מנצ'סטר סיטי לעונת 2018/19
מנצ'סטר סיטי חשפה את התלבושות החדשות לעונת 2018/19.


09:40: אבראו בדרך לקבוצה ה-27 בקריירה
אקס בית"ר ירושלים סבסטיאן אבראו ממשיך להצדיק את הכינוי "אל לוקו" (המשוגע). השחקן בן ה-41 עוזב את קבוצתו ה-26 בקריירה (מחזיק בשיא גינס), לאחר ששוחרר מאאודקס איטליאנו הצ'יליאנית אותה עזב בעקבות עימות עם אוהדים עליהם זרק שולחן. לטענתו הוא מחפש קבוצה חדשה שתתאים למאפיינים שלו.08:45: וויין רוני בדרך לארצות הברית

באנגליה מדווחים שוויין רוני מנהל מגעים עם די סי יונייטד מליגת ה-MLS ועשוי לעבור בקיץ הקרוב לארצות הברית. מאמן אברטון, סם אלרדייס, אמר: "יש המון שמועות, אך כרגע הוא שחקן שלנו".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ