תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דלה עלי האריך את חוזהו בטוטנהאם עד 2024

טוטנהאם - מנצ'סטר סיטי 1:0
הקשר הצעיר, רק בן 22, מתוכנן להשאר בלונדון גם בשש השנים הבאות ואם יסיים את חוזהו ישלים עשור במועדון. וגם: באנגליה תוהים האם פוצ'טינו יסיים את תפקידו בתום העונה
טוטנהאם הפסידה אתמול (שני) למנצ'סטר סיטי 1:0 לעיני אצטדיון וומבלי חצי ריק ועל כר דשא מזוויע לאחר ששוחק עליו פוטבול, אבל האוהדים לבטח התנחצו בבשורה שהתקבלה הבוקר: דלה עלי האריך את חוזהו עד 2024.

דלה עלי חזר אתמול אחרי פציעה שהשביתה אותו לאחרונה ונכנס כמחליף בדקה ה-75, אבל לא הצליח לסייע לקבוצתו לסחוט נקודה מהאלופה. כידוע הקשר הגיע לטוטנהאם בעונת 2015/16 מ-MK דונס מהליגה השלישית ובעונתו הראשונה הראה ניצוצות ובמהרה תייג את עצמו כאחד השחקנים הטובים בליגה ובעולם, כשגם המנג'ר מאוריסיו פוצ'טינו מתחילת הדרך העניק לו קרדיט נרחב וסירב להשאילו. חוזהו הקודם היה אמור להסתיים ב-2022 ובשל השדרוג הוא יהפוך כעת לאחד השחקנים עם המשכורת הגבוהה ביותר בטוטנהאם - ירוויח כ-90 אלף ליש"ט לשבוע בגיל 22 ולמעשה הכפיל את משכורתו הנוכחית.

במקביל, באנגליה היו ידיעות הבוקר לפיהן טוטנהאם חוששת לאבד בסיום העונה את מאוריסיו פוצ'טינו מכיוון שלטענת פרשנים הוא הגיע למיצוי בקבוצה והוא מתוסכל מכך שהאצטדיון החדש לא מוכן ושהקבוצה לא הביאה אפילו שחקן רכש אחד בקיץ האחרון. באנגליה גם תוהים מדוע פוצ'טינו לא הצטלם עם עלי במעמד החתימה על הארכת חוזה, כפי שקרה בעבר עם שחקנים אחרים.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ