תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אדן הזאר הצהיר: "כבר קיבלתי החלטה לגבי העתיד"

צ'לסי - האדרספילד 0:5
בראיון לרדיו מונטה קרלו הכוכב הבלגי של צ'לסי התייחס לאפשרות שיעבור לריאל מדריד: "אני כבר יודע מה אני הולך לעשות". חוזהו בבלוז יסתיים ביוני 2020
 אדן הזאר ממשיך לפזר רמזים לגבי עתידו. הכוכב הבלגי של צ'לסי התראיין ל"רדיו מונטה קרלו" לקראת תוכנית מסקרנת שתפורסם במלואה מחר בבוקר תחת השם "להיות חופשי כמו הזאר", ובציטוט שפורסם מתוך הראיון המלא אמר הקשר: "כבר קיבלתי החלטה לגבי עתידי. אני כבר יודע מה אני הולך לעשות".

הזאר מרבה להתראיין בשנה האחרונה בנוגע להמשך דרכו, כשככל הנראה שתי האפשרויות היחידות שלו הן להישאר בצ'לסי, דבר שסירה לשלול או לעומת זאת לעבור לאלופת אירופה, במה שתיאר לא פעם כחלום ילדות שלו. חוזהו של הבלגי בלונדון יסתיים ביוני 2020 ועד כה סירב להצעות להאריך אותו. באנגליה נכתב שסכום העסקה עשוי להיות 112 מיליון יורו, שנראה מעט גבוה בהתחשב בעובדה שהחל מינואר הבא יוכל הכוכב לנהל מו"מ עם כל קבוצה שירצה.

יחסיו של הזאר המנג'ר מאוריציו סארי לא היו בשיאם לאחרונה והאיטלקי סארי טען שהקשר לא מספיק מנהיג בצ'לסי וצריך להיות דומיננטי יותר על המגרש. לאחר ה-0:3 של הבלוז על שפילד וונסדיי נשאל הכוכב על דבריו של מאמנו וענה: "לא מעניין אותי מה הוא אומר. אני מנסה לתת הכל עבור המועדון ואני מרוצה מכך".


לאחר מכן הגיעה התבוסה המפתיעה של צ'לסי, 4:0 לבורנמות' והמנג'ר הסתגר 50 דקות עם שחקניו בחדר ההלבשה ושאל למה הם לא ממלאים אחר ההוראות שלו. אחרי הניצחון על האדרספילד כנראה נראה היה שהזאר יותר מפויס לגבי סארי ואמר: "אני חושב ששיחקנו כפי שהמנג'ר רוצה מאיתנו. אני מקווה שהוא מרוצה מהמשחק שלנו".


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ